هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سلیمی در تشریح جلسه کمیسیون شوراهای مجلس:

تاکید نمایندگان بر مشارکت بخش غیردولتی در ساماندهی پسماندها/ضرورت تحقق اعتبار هزار میلیاردی برای ساماندهی پسماند

سرویس سیاسی
سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس از بررسی لایحه کمک به ساماندهی پسماندهای عادی با اولویت استان‌های ساحلی و کلانشهرها با مشارکت بخش غیردولتی در کمیسیون متبوعش خبر داد.
یکشنبه 2 اردیبهشت 1397 ساعت 17:14
تاکید نمایندگان بر مشارکت بخش غیردولتی در ساماندهی پسماندها/ضرورت تحقق اعتبار هزار میلیاردی برای ساماندهی پسماند سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس از بررسی لایحه کمک به ساماندهی پسماندهای عادی با اولویت استان‌های ساحلی و کلانشهرها با مشارکت بخش غیردولتی در کمیسیون متبوعش خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/201606103525596454.jpg تاکید,نمایندگان,بر,مشارکت,بخش,غیردولتی,در,ساماندهی,پسماندها/ضرورت,تحقق,اعتبار,هزار,میلیاردی,برای,ساماندهی,پسماند Icana

اصغر سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح دستور کار جلسه امروز (یکشنبه، 2 اردیبهشت ماه) کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی، گفت: بررسی لایحه کمک به ساماندهی پسماندهای عادی با اولویت استان‌های ساحلی و کلانشهرها با مشارکت بخش غیردولتی در دستورکار امروز نمایندگان قرار داشت.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در جلسه امروز پس از بحث و بررسی اولویت استان‌های ساحلی و کلانشهرها از عنوان حذف و بر مشارکت بخش غیردولتی تاکید شد.

وی با اشاره به اینکه روزانه 9 هزار تن زباله در تهران تولید می شود از این رو با مشارکت بخش خصوصی می توان مشکل پسماندهای شهرهای بزرگ را حل کرد، ادامه داد: همچنین نمایندگان اعتقاد داشتند باید برای فعالیت بخش خصوصی زمینه فعالیت تسهیل شود.

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نمایندگان دولت و مرکز پژوهش ها نیز در جلسه حضور داشتند، خاطرنشان کرد: باید یادآور شد که در بودجه سال جاری هزار میلیارد اعتبار برای ساماندهی پسماند اختصاص یافته که امیدواریم در این خصوص به اهداف پیش بینی شده دست یابیم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000