سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ابتکار در حاشیه نشست سه قوه در گفت وگو با خانه ملت:

برگزاری نشست سه قوه باید مستمر و منظم باشد/ جلسات مشترک تناقض‌ در سیاست‌ها را به حداقل می‌رساند

سرویس سیاسی
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: نشست سه قوه باید به صورت مستمر و منظم تشکیل شود تا سوء تفاهم‌ها را برطرف و سبب ایجاد مفاهمه بیشتر شود.
یکشنبه 2 اردیبهشت 1397 ساعت 17:39
برگزاری نشست سه قوه باید مستمر و منظم باشد/ جلسات مشترک تناقض‌ در سیاست‌ها را به حداقل می‌رساند معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: نشست سه قوه باید به صورت مستمر و منظم تشکیل شود تا سوء تفاهم‌ها را برطرف و سبب ایجاد مفاهمه بیشتر شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201801100792192004.jpg برگزاری,نشست,سه,قوه,باید,مستمر,و,منظم,باشد/,جلسات,مشترک,تناقض‌,در,سیاست‌ها,را,به,حداقل,می‌رساند Icana

معصومه ابتکار در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نشست امروز سه قوه درباره مسائل مختلف کشور گفت: این نشست‌ها باید به صورت مستمر و منظم تشکیل شود، برای این که به انسجام و یکپارچگی، همدلی و هماهنگی بیشتر منجر شود و سوء تفاهم‌ها را برطرف کرده و سبب ایجاد مفاهمه بیشتر شود.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده افزود: برگزاری نشست بین سه قوه سبب می‌شود که سیاست‌ها و برنامه‌ریزی‌هایی که در سطح کشور صورت می‌گیرد با هماهنگی بیشتر انجام شود و مخالفت‌ها و تناقض‌ها در گفتار و کردار و سیاست‌ها و برنامه‌ها به حداقل برسد.

وی ادامه داد: امیدوارم که این نشست جمع‌بندی خوب و موثری داشته باشد و همه به این همدلی و هماهنگی پایبند باشند.

ابتکار با بیان اینکه تأثیر این نشست این بوده که قوا اقدامات یکدیگر را خنثی نکرده و تقابل نداشته باشند، تصریح کرد: این نشست سبب می‌شود که سیاست‌های قوا هم راستا باشد و اگر در مواضعی نیاز باشد هماهنگی‌ها صورت گرفته و اصلاحات و تغییراتی در سیاست‌ها ایجاد شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000