ولادت امام حسن عسکری (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
زنگنه در گفت وگو با خانه ملت:

تشریح اهمیت و تاثیرگذاری تصمیمات نشست سه قوه در سطوح مختلف نظام / اختلاف سلیقه ها نباید با تنفر همراه باشد

سرویس اقتصادی
وزیر نفت، گفت: تصمیمات نشست سه قوه در سطوح مختلف نظام اهمیت و تاثیرگذاری دارد.
دوشنبه 3 اردیبهشت 1397 ساعت 15:41
تشریح اهمیت و تاثیرگذاری تصمیمات نشست سه قوه در سطوح مختلف نظام / اختلاف سلیقه ها نباید با تنفر همراه باشد وزیر نفت، گفت: تصمیمات نشست سه قوه در سطوح مختلف نظام اهمیت و تاثیرگذاری دارد. http://cdn.icana.ir/d/019/47522.jpg تشریح,اهمیت,و,تاثیرگذاری,تصمیمات,نشست,سه,قوه,در,سطوح,مختلف,نظام,/,اختلاف,سلیقه,ها,نباید,با,تنفر,همراه,باشد Icana

بیژن نامدار زنگنه در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست روز گذشته سه قوه، گفت: در این نشست سران سه قوه با روحیه ای مثبت نسبت به رفع مشکلات کشور برخورد کردند و همراهی و همکاری قوا با یکدیگر برای رفع مسائل کشور در این نشست نمود داشت.

وزیر نفت با بیان اینکه فضای این جلسه دوستانه و دوست داشتنی بود، افزود: ان شاء الله تصمیمات این نشست در رده های بعدی نظام تاثیر می گذارد و موجب تسریع کارها می شود.

زمانی که دشمنانی در خارج از کشور داریم، باید هماهنگ تر عمل کنیم

وی ادامه داد: زمانی که ما دشمنانی در خارج از کشور داریم اولین شرط عقلانیت و دیانت این است که هماهنگ تر عمل کرده و مشکلات خود را در داخل رفع کنیم.

این عضو کابینه دولت دوازدهم، با بیان اینکه اختلاف سلیقه طبیعی است، تصریح کرد: این اختلاف سلیقه ها نباید با تنفر همراه باشد، بلکه باید همراه با دوستی برای بهبود کارها باشد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000