ولادت امام حسن عسکری (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
در راستای حمایت از پیام‌رسان‌های داخلی؛

مرکز پژوهش‌های مجلس و رییس این مرکز فعالیت خود را در «تلگرام» متوقف کردند

سرویس مرکز پژوهش ها
مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی و رییس این مرکز در راستای حمایت از پیام رسان‌های داخلی، فعالیت تلگرامی خود را متوقف کردند.
دوشنبه 3 اردیبهشت 1397 ساعت 13:31
مرکز پژوهش‌های مجلس و رییس این مرکز فعالیت خود را در «تلگرام» متوقف کردند مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی و رییس این مرکز در راستای حمایت از پیام رسان‌های داخلی، فعالیت تلگرامی خود را متوقف کردند. http://cdn.icana.ir/d/019/65494.jpg مرکز,پژوهش‌های,مجلس,و,رییس,این,مرکز,فعالیت,خود,را,در,«تلگرام»,متوقف,کردند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص حمایت از کالای ایرانی و در راستای حمایت از پیام‌رسان‌های داخلی، کلیه فعالیت‌های خود را در شبکه پیام رسان تلگرام متوقف کرد.
همچنین کاظم جلالی رییس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی نیز فعالیت کانال رسمی خود در پیام‌رسان تلگرام را متوقف کرد تا از پیام‌رسان‌های داخلی استفاده کند.
پایان ذکر است آدرس‌های جدید کانال‌های رسمی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی و کاظم جلالی رییس این مرکز و نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در پیام‌رسان‌های داخلی، اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000