هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عزیزی:

در مسائل فضای مجازی باید به جوانان کشور اعتماد کنیم

سرویس دیگر رسانه‌ها
رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بدون شک اعتماد حداکثری مردم به پیام رسان های داخلی زمانی جذب و جلب می شود که کاربران بتوانند به دلخواه خود در بین پیام رسان داخلی و خارجی دست به انتخاب و گزینش بزنند.
سه‌شنبه 4 اردیبهشت 1397 ساعت 08:49
در مسائل فضای مجازی باید به جوانان کشور اعتماد کنیم رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بدون شک اعتماد حداکثری مردم به پیام رسان های داخلی زمانی جذب و جلب می شود که کاربران بتوانند به دلخواه خود در بین پیام رسان داخلی و خارجی دست به انتخاب و گزینش بزنند. http://cdn.icana.ir/d/019/201711105003687032.jpg در,مسائل,فضای,مجازی,باید,به,جوانان,کشور,اعتماد,کنیم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،برنامه گفت و گوی اجتماعی با موضوع تحلیل و آسیب شناسی اجتماعی پیام رسان های داخلی در ایران، با حضور عبدالرضا عزیزی (رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی) از شبکه رادیویی گفت و گو روی آنتن رفت.

در این برنامه عبدالرضا عزیزی با اشاره به لزوم اعتماد به دانش جوانان کشور در عرصه های مختلف، گفت: بدون شک اعتماد به دانش جوانان کشور در حوزه های مانند سلول های بنیادی، فناوری هسته، ماهواره و غیره نتایج خوبی را نصیب کشور کرد.

وی همچنین در ادامه افزود: انجام هر کاری در اوایل راه سختی ها و مشکلات بسیاری را به همراه دارد، در حالی که اعتماد به جوانان در حوزه می تواند روند مسیر را به خوبی پیش ببرد.

رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که پیام رسان های داخلی همواره زمانی قدرت می یابند که رقیب قدر داشته باشند، اظهار داشت: رقابت با برنامه های پیام رسان غیر ایرانی همواره علاوه بر رفع مشکلات مسیر پیشرفت را نیز همواره می کند.

وی با اشاره به سخنان و تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص فضای مجازی، عنوان کرد: بر اساس نظر مقام معظم رهبری ورود به زندگی شخصی مردم حرام تلقی می شود، به طوری که این فتوا امروز در مجلس شورای اسلامی به قانون تبدیل می شود.

عبدالرضا عزیزی با اشاره به این که امروزه بسیاری از کشورهای دنیا نرم افزار و پیام رسان های داخلی خود را استفاده می کنند، اظهار داشت: متاسفانه در برخی از مواقع مردم ایران علیرغم عشق و علاقه به کشور ایران تعصب کافی را در برخی از حوزه ها نسبت به امور کشور به کار نمی گیرند.

وی همچنین در ادامه تصریح کرد: بدون شک اعتماد حداکثری مردم به پیام رسان های داخلی زمانی جذب و جلب می شود که کاربران بتوانند به دلخواه خود در بین پیام رسان داخلی و خارجی دست به انتخاب و گزینش بزنند.

رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی همچنین در ادامه توضیح داد: مهاجرت اجباری مردم از پیام رسان های خارجی به پیام رسان های داخلی همواره با شکست مواجه می شود، به طوری که مردم می توانند به واسطه ی به کارگیری راهکارهای مختلف دوباره از پیام رسان های خارجی استفاده کنند؛ در حالی که ارتقای کیفیت در پیام رسان های داخلی استقبال مردم از این پیام رسان ها را افزایش خواهد داد./

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط