هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سلحشوری با اشاره به اعزام تیم وزنه‌برداری زنان مطرح کرد:

حضور زنان ایرانی در میادین بین‌المللی راهکار خنثی شدن تبلیغات سوء علیه ایران

سرویس فرهنگی
رئیس فراکسیون زنان مجلس با ابراز خرسندی از اعزام نخستین تیم وزنه‌برداری بانوان به مسابقات بین‌المللی، گفت: حضور زنان ایرانی در میادین بین‌المللی، تبلیغات سوء علیه نظام جمهوری اسلامی را خنثی می‌کند.
دوشنبه 3 اردیبهشت 1397 ساعت 17:23
حضور زنان ایرانی در میادین بین‌المللی راهکار خنثی شدن تبلیغات سوء علیه ایران رئیس فراکسیون زنان مجلس با ابراز خرسندی از اعزام نخستین تیم وزنه‌برداری بانوان به مسابقات بین‌المللی، گفت: حضور زنان ایرانی در میادین بین‌المللی، تبلیغات سوء علیه نظام جمهوری اسلامی را خنثی می‌کند. http://cdn.icana.ir/d/019/201804102365586659.jpg حضور,زنان,ایرانی,در,میادین,بین‌المللی,راهکار,خنثی,شدن,تبلیغات,سوء,علیه,ایران Icana

پروانه سلحشوری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با ابراز خرسندی از اعزام نخستین تیم وزنه‌برداری بانوان به مسابقات بین‌المللی، گفت: زنان کشور ما به رشته‌های ورزشی که به نظر مردانه هستند علاقه داشته و حتی در این رشته‌ها حضور پیدا کرده و با توجه به توانایی‌های بالایی که دارند به مسابقات اعزام می‌شوند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: حضور زنان ایرانی در میادین بین‌المللی در عرصه‌های علمی، هنری، ورزشی و... تبلیغات سوئی که علیه نظام جمهوری اسلامی وجود دارد را خنثی می‌کند؛ این حضور نشان‌دهنده این است که زنان ایرانی در حالیکه حجاب و عفاف خود را حفظ می‌کنند می‌توانند در حوزه ورزشی و حتی در رشته‌های سنگین به درجات بالایی دست یابند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس بیان کرد: ما از هرگونه حضور بین‌المللی زنان که نشان‌دهنده آزادی‌هایی است که جمهوری اسلامی برای آنان قائل است و زنان می‌توانند توانایی‌های خود را در زمینه‌های مختلف به نمایش گذارند استقبال می‌کنیم.

رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: نوع پوشش بازیکنان زن باید توسط نهادی که مسئول این کار است به گونه‌ای طراحی شود که مناسب و شایسته زنان کشور باشد.

وی با بیان اینکه تصمیم‌گیری درخصوص نحوه برخورد با حضور زنان در جوامع بین‌المللی نباید با تغییر مدیران عقب‌گرد داشته باشد، خاطرنشان کرد: متاسفانه در کشور ما نه تنها در سطح ورزشی بلکه در بسیاری از امور سلیقه‌ای رفتار می‌شود و رویکردهای شخصی در این موضوعات تاثیر بسیاری دارد.

سلحشوری در ادامه تاکید کرد: برخورد سلیقه‌ای با حضور زنان در جوامع بین‌الملل باعث ایجاد موانعی در این راه می‌شود؛ نوع اعتقاد، رویکرد و نگاه افراد به زنان مشخص‌کننده نحوه برخورد با حضور زنان در جوامع بین‌الملل است؛ زمانی که حرکتی شروع شود ممکن است این حرکت توسط عده‌ای کند شود اما بازنمی‌ماند و ادامه می‌یابد؛ مسئولان امر نیز به این نتیجه رسیده‌اند.    

رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در پایان افزود: وقتی سطح نشاط جامعه پایین بوده و جامعه‌ای در معرض آسیب است و آسیب‌های اجتماعی از همه طرف جوانان ما را تهدید می‌کند یکی از قوی‌ترین، مفیدترین و سالم‌ترین راه‌هایی که می‌توان از این موضوعات پیشگیری کرد گسترش ورزش است./

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000