هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مؤیدی در گفت وگو با خانه ملت مطرح کرد:

رویکرد استفاده از سامانه ها برای پیشگیری از قاچاق کالا/ریجستری نمونه کوچکی از مبارزه سیستماتیک با قاچاق بود

سرویس اقتصادی
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از بسترسازی برای جلوگیری از قاچاق کالا در کشور خبر داد.
دوشنبه 3 اردیبهشت 1397 ساعت 16:22
رویکرد استفاده از سامانه ها برای پیشگیری از قاچاق کالا/ریجستری نمونه کوچکی از مبارزه سیستماتیک با قاچاق بود رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از بسترسازی برای جلوگیری از قاچاق کالا در کشور خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/201705107658672387.jpg رویکرد,استفاده,از,سامانه,ها,برای,پیشگیری,از,قاچاق,کالا/ریجستری,نمونه,کوچکی,از,مبارزه,سیستماتیک,با,قاچاق,بود Icana

علی مؤیدی رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص نشست مشترک کمیسیون اقتصادی مجلس با ستاد مبارزه با قاچاق گفت: در این جلسه گزارشی از عملکرد و برنامه های ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز به نمایندگان عضو در کمیسیون اقتصادی مجلس ارائه شد.

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز ادامه داد: در سال حمایت از کالاهای داخلی باید با همدلی و وحدت تمامی دستگاه ها در مبارزه با قاچاق کالا و ارز تلاش بیشتری داشته باشند تا بتوان زمینه رونق تولید داخل را فراهم کرد.

مؤیدی تصریح کرد: ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سال های گذشته اقدامات خوبی داشته البته طبیعی است اشکالات و معایبی نیز وجود دارد، در مجموع برای قضاوت زود است و باید زمان بیشتری طی شود، عوامل و کارکنان ستاد مبارزه با قاچاق کالا از آمادگی خوبی برای انجام امور دارند.

وی در ادامه گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت تصریح کرد: امیدوارم با همدلی بین دستگاه های مختلف موانع کوچکی که در سر راه وجود دارد برطرف شود. یکی از کارهای ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز ایجاد بستر برای پیشگیری از وقوع قاچاق است.

مؤیدی افزود: در بسترسازی برای جلوگیری از قاچاق کالا اقدامات خوبی برای ساماندهی سامانه های دستگاه های مختلف صورت گرفته است و نگاه و برنامه ریزی باید در این حوزه سیستماتیک باشد.

ریجستری نمونه کوچکی از مبارزه سیستماتیک با قاچاق کالا

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز ادامه داد: ریجستری نمونه کوچکی از برنامه های خوب برای مبارزه با قاچاق کالا بوده است. اقداماتی مانند ریجستری باید در همه ابعاد احصاء شود چرا که می تواند در مبارزه با قاچاق کالا موثر باشد و قاچاق را در کشور کنترل کند./

پایان پیام   

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000