هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
شریعت نژاد:

ضابطه مندی و قانون گرایی در گردشگری حرف اول را بزند/ لزوم ایجاد نمایشگاه دائمی صنایع دستی رامسر برای جان گرفتن اقتصاد گردشگری

سرویس استان ها
نماینده مردم تنکابن در مجلس،گفت :ضابطه مندی و قانون گرایی در گردشگری باید حکم فرما باشد نه اینکه در اجرایی امورگردشگری سلیقه گرایی مبنا قرار بگیرد.
یکشنبه 16 اردیبهشت 1397 ساعت 16:37
ضابطه مندی و قانون گرایی در گردشگری حرف اول را بزند/ لزوم ایجاد نمایشگاه دائمی صنایع دستی رامسر برای جان گرفتن اقتصاد گردشگری نماینده مردم تنکابن در مجلس،گفت :ضابطه مندی و قانون گرایی در گردشگری باید حکم فرما باشد نه اینکه در اجرایی امورگردشگری سلیقه گرایی مبنا قرار بگیرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201606100125643544.jpg ضابطه,مندی,و,قانون,گرایی,در,گردشگری,حرف,اول,,را,بزند/,,لزوم,ایجاد,نمایشگاه,دائمی,صنایع,دستی,رامسر,برای,جان,گرفتن,اقتصاد,گردشگری Icana

شمس الله شریعت نژاد درگفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت صنعت گردشگری رامسر،گفت:برای توسعه صنعت گردشگری رامسر می‌بایست در گام نخست فرودگاه رامسر بین الملی شود بنابراین برای گسترش صنعت توریسم می‌بایست حمل و نقل هوایی را به شرایط استاندارد رساند تا شاهد حضور گردشگر بین المللی از اقصی نقاط جهان  در رامسر باشیم.

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: توسعه شبکه زیر ساخت‌ها و تضمین ایمنی جاده‌ها برای ایجاد اعتماد سازی برای جذب توریست درکشور الزامی است زیرا زمانی‌که توریست‌ها از شرایط استاندارد جهانی زیر ساخت‌های جاده ای اطمینان حاصل نکند از حضور در مناطق گردشگری سرباز می‌زند.

افزایش فرهنگ پذیرایی از گردشگر خارجی در  اولویت قرار بگیرد

وی ادامه داد: برای ایجاد اعتماد سازی برای حضور گردشگران خارجی در رامسر اضطراری است که شرایط آرامش و امنیت را برای گردشگر تضمین کنیم واین در حالی است که افزایش فرهنگ پذیرایی از گردشگری باید مدنظر قرار بگیرد.

  شریعت نژاد افزود: ضابطه مندی و قانون گرایی در گردشگری باید حکم فرما باشد نه در اجرایی  امور گردشگری سلیقه گرایی مبنا قرار بگیرد.

ایجاد نمایشگاه صنایع دستی دائمی در رامسر راهکاری برای توسعه اقتصادی

وی با بیان اینکه ایجاد نمایشگاه صنایع دستی دائمی در رامسر راهکاری اصولی برای توسعه اقتصادی در  صنعت گردشگری  تلقی می‌شود تصریح کرد: بابها دادن به هنر صنایع دستی می‌توان بسیاری از توریست‌های خارجی را  ترغیب به سفر به شهرهای شمالی برای بازدید از  مناطق بکر طبیعی  و آشنایی با صنایع دستی و هنر ایرانی کرد بنابراین  برای اقتصادی شدن  تولید صنایع دستی یکی از مولفه ای تاثیرگذار ایجاد نمایشگاه‌های دائمی صنایع دستی در  رامسراست.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس  بابیان اینکه ایجاد نمایشگاه دائمی صنایع دستی در رامسر در دستور کار قرار بگیرد یادآورشد: با ایجاد نمایشگاه مذکور بطور حتم می‌توان آثار فاخر هنرمندان شمال کشور  را در معرض فروش قرار داد و برای  هنرمندان در این راستا  اشتغال پویا ایجاد کرد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000