هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
محمودی شاه نشین:

چرا ترامپ بعد از اعلام خروج از برجام به کره شمالی سفر می‌کند؟

سرویس سیاسی
عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی معتقد است در شرایطی که ترامپ سعی دارد دنیا را علیه ایران جمع کند، نباید در درون کشور دچار تشتت شویم.
جمعه 21 اردیبهشت 1397 ساعت 14:44
چرا ترامپ بعد از اعلام خروج از برجام به کره شمالی سفر می‌کند؟ عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی معتقد است در شرایطی که ترامپ سعی دارد دنیا را علیه ایران جمع کند، نباید در درون کشور دچار تشتت شویم. http://cdn.icana.ir/d/019/201801103483977794.jpg چرا,ترامپ,بعد,از,اعلام,خروج,از,برجام,به,کره,شمالی,سفر,می‌کند؟ Icana

محمد محمودی شاه‌نشین در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به خروج آمریکا از برجام گفت: لازم است در این شرایط همدلی و همصدایی به وجود آید و چنانچه مجلس و رئیس مجلس اعلام و از تصمیم رئیس جمهور حمایت کردند، نباید بگذاریم در تصمیماتی که در برخورد با جریانات خارجی اتفاق می افتد، همدلی از بین برود.

نماینده مردم شهریار، شهرقدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی در ادامه آمریکا را دشمن مشترک همه کشورها دانست و افزود: هیچ کشوری آمریکا را به عنوان یک کشور سالم و خواهان صلح و آرامش نمی شناسد و همه می دانند این کشور خودخواه، خود رأی و تمامیت طلب است.

وی افزود: سفر ترامپ به کره شمالی برای تحریک ایران است تا بگوید در شرایطی که زیر برجام زده است می خواهد مشکل کره شمالی را حل کند در حالی که کره شمالی و جنوبی را نیز آمریکا در این منجلاب انداخت.

این نماینده مردم در مجلس دهم در ادامه با بیان اینکه اگر آمریکا تأمین منافع خود را در سفر به کره نمی دید به آن اقدام نمی کرد، خاطرنشان ساخت: از طرفی آمریکا می ترسد کره شمالی به لحاظ بمب هسته ای خود را تقویت کند و از طرف دیگر نیز این کشور را تهدیدی برای اقتصاد آمریکا می داند لذا به طور کلی این سفر برای خیرخواهی نیست.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در پایان اظها رداشت: رهبر کره شمالی اگر عاقل باشد باید در جریان سفر ترامپ درست عمل کند و بداند چسبیدن به آمریکا قطعا به نفع آنها نخواهد بود./

گفت و گو از مهدیه قربانی

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر