ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)
1397/02/22 17:59:35
سرویس سیاسی
تابش:

اروپایی‌ها باید تاوان تصمیم غلط ترامپ را بدهند/ لزوم جبران زیان‌های اقتصادی و سیاسی گریبانگیر ایران

نایب رئیس فراکسیون امید مجلس، تاکید کرد: اروپایی‌ها باید زیان‌های اقتصادی و سیاسی گریبانگیر ایران که به موجب خروج آمریکا از برجام پدید می‌آید را جبران کنند.
اروپایی‌ها باید تاوان تصمیم غلط ترامپ را بدهند/ لزوم جبران زیان‌های اقتصادی و سیاسی گریبانگیر ایران نایب رئیس فراکسیون امید مجلس، تاکید کرد: اروپایی‌ها باید زیان‌های اقتصادی و سیاسی گریبانگیر ایران که به موجب خروج آمریکا از برجام پدید می‌آید را جبران کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201609104556063020.jpg اروپایی‌ها,باید,تاوان,تصمیم,غلط,ترامپ,را,بدهند/,لزوم,جبران,زیان‌های,اقتصادی,و,سیاسی,گریبانگیر,ایران Icana

محمدرضا تابش در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در توضیح موضع جمهوری اسلامی ایران بعد از خروج آمریکا از برجام، گفت: مجموعه حاکمیت بعد از خروج یک جانبه آمریکا از برجام با تساهل برخورد و عمل کرد، رهبر معظم انقلاب در در جریان مذاکره با کشورهای 5+1 پیش درباره نتیجه و ثمره آن تردید داشتند اما مجموعه حاکمیت برای جلب اعتماد افکار عمومی به حاکمیت و اطمینان خاطر بخشیدن به آنها برای اینکه بدانند دولت از همه ابزارها برای دوری تنش، تشنج و نفع منافع اقتصادی و سیاسی ملی استفاده کرده است.

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: ایران می‌توانست به دنبال خروج آمریکا از برجام بر این آتش بدمد و خروج خود از این موافقتنامه را اعلام کند لذا توافق از اعتبار ساقط می‌شد اما فرصت دو هفته‌ای بسیار برای جهانیان میمون و مبارک است.

وی افزود: فرصت دو هفته‌ای برای جهان مغتنم است زیرا جهانی که در تلاش است با همکاری و معاضدت با ایران جهانی عاری از خشونت را به نمایش بگذارد و در منطقه امنیت پایداری را مستقر کند، در این دو هفته می‌تواند اعتماد مجدد ایران را جلب کند.

 تابش تاکید کرد: اروپایی‌ها باید این فرصت را مغتنم شمرده و تلاش کنند خلاء‌ها، ضعف و نارسایی که به واسطه خروج آمریکا از برجام به وجود آمده و آثار سوء این تصمیم ترامپ را جبران کنند.

نایب رئیس فراکسیون امید در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: اروپایی‌ها باید تضمین عملی به جمهوری اسلامی دهند همانگونه که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است، اروپایی‌ها باید زیان‌های اقتصادی و سیاسی گریبانگیر ایران که به موجب خروج آمریکا از برجام پدید می‌آید را جبران کنند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet