آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوریان:

اقدامات نمایشی هیچ گرهی از کار مردم و سیاست خارجی باز نمی‌کند/ خروج آمریکا از برجام نباید مستمسک حمله به دولت شود

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: خروج آمریکا از برجام فرصت مناسبی برای عقده گشایی عده‌ای در داخل نیست.
یکشنبه 23 اردیبهشت 1397 ساعت 13:30
اقدامات نمایشی هیچ گرهی از کار مردم و سیاست خارجی باز نمی‌کند/ خروج آمریکا از برجام نباید مستمسک حمله به دولت شود عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: خروج آمریکا از برجام فرصت مناسبی برای عقده گشایی عده‌ای در داخل نیست. http://cdn.icana.ir/d/019/201606104428701661.jpg اقدامات,نمایشی,هیچ,گرهی,از,کار,مردم,و,سیاست,خارجی,باز,نمی‌کند/,خروج,آمریکا,از,برجام,نباید,مستمسک,حمله,به,دولت,شود Icana

اردشیر نوریان درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، درخصوص خروج آمریکا از برجام، اظهار داشت: اقدام آمریکا در زمینه برجام امر دور از انتظاری نبود زیرا ماهیت آمریکا را می‌شناسیم و می‌دانیم که دعوای آمریکا با جمهوری اسلامی ایران، دعوایی ماهوی است، همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند، مسئله هسته‌ای و برجام بهانه است زیرا اگر در این زمینه حرف آمریکایی‌ها را در این زمینه بپذیریم آن‌ها موضوع هسته‌ای، حقوق بشر و روند سازس را پیش می‌کشند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تکلیف ایران با ایالات متحده آمریکا بعنوان کشوری که بدخواه ملت ایران، روشن است، بیان کرد: در شرایط فعلی باید اجماع داخلی به صورت کامل و عملی به وجود آید و ادبیات مشترکی بین مقامات، جریانات سیاسی و مردم ایجاد شود همچنین باید بر ظرفیت‌های داخلی و مردم بیش از پیش تکیه کنیم.

وی افزود: معتقدم اگر شرایط مطلوب را ایجاد کنیم، خروج آمریکا می‌تواند فرصت جدیدی برای توجه به ظرفیت‌های درون و اتکای بیشتر به مردم را فراهم کند و در تلاطم‌های به وجود آمده از کشور محافظت کند.

نوریان با اشاره به اینکه نکته دیگر آن است که اقدامات شعاری، جنجال، حرف زدن بدون عمل و اقدامات نمایشی هیچ گرهی از کار مردم و سیاست خارجی را باز نمی کند، ادامه داد: سیاست خارجی نیازمند تدبیر، اقدامات سنجیده و دور اندیشانه‌ای است که مبتنی بر عقل و توانمندی‌های داخلی است و نباید با سیاست خارجی کشور، بازی پوپولیستی کرد زیرا این موضوع امری حاکمیتی است و متعلق به جناح‌های سیاسی نیست.

نماینده مردم شهرکرد، سامان و بن در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز زمان آن نیست که عده‌ای خروج آمریکا از برجام را مستمسک قرار دهند و به مخالفان سیاسی خود و دولت حمله کنند، گفت: نباید تلاش‌های تیم مذاکره کننده هسته‌ای کشور که بارها توسط مقام معظم رهبری مورد تقدیر قرار گرفته‌اند را زیر سوال ببریم، خروج آمریکا از برجام فرصت مناسبی برای عقده گشایی عده‌ای در داخل نیست.

رئیس کمیته دفاعی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز بیش از گذشته کشور نیازمند وحدت و تعقل زیر سایه رهبری است و روز جنگ داخلی بر سر قدرت نیست، بیان کرد: امروز باید انسجام و یکپارچگی داشت و هر کسی در این مسیر نباشد حرکتش در جهت منافع ملی نیست./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000