آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ادیانی تشریح کرد:

هیچ دولتی به تهیه سند آمایش سرزمین اهتمام ندارد/ روایت ادیانی از بی اعتنایی به سند الگوی کشت در 4 دولت

سرویس سیاسی
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: عدم تهیه سند آمایش سرزمین را معلول سوءمدیریت می‌دانم زیرا هنوز نتوانسته‌اند، سند آمایش سرزمین را تهیه و اجرائی کنند.
دوشنبه 24 اردیبهشت 1397 ساعت 11:30
هیچ دولتی به تهیه سند آمایش سرزمین اهتمام ندارد/ روایت ادیانی از بی اعتنایی به سند الگوی کشت در 4 دولت عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: عدم تهیه سند آمایش سرزمین را معلول سوءمدیریت می‌دانم زیرا هنوز نتوانسته‌اند، سند آمایش سرزمین را تهیه و اجرائی کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/201606103881051655.jpg هیچ,دولتی,به,تهیه,سند,آمایش,سرزمین,اهتمام,ندارد/,روایت,ادیانی,از,بی,اعتنایی,به,سند,الگوی,کشت,در,4,دولت Icana

سیدعلی ادیانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص تهیه سند آمایش سرزمین، اظهار داشت: یکی از الزامات و مولفه‌های زیرساختی برای توسعه متوازن، هدفمند و دارای صرف و صلاح اقتصادی، داشتنن آمایش سرزمین است که باید ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل کشور را به تفکیک استان‌ها مشخص کنیم.

عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در برنامه پنجم توسعه موضوع تهیه و تدوین سند آمایش سرزمین را به دولت تکلیف کردیم ولی متاسفانه به شکل اَتَم و اکمل اجرا نشد.

وی افزود: در برنامه ششم نیز مجددا دولت را مکلف به تهیه سند آمایش سرزمین کردیم، ما به دنبال این موضوع هستیم که در کدام نقطه کشور کشاورزی شود و در کدام نقطه باید به گردشگری اهتمام ورزید و در چه منطقه‌ای به بازرگانی و خدمات توجه کرد.

ادیانی ادامه داد: ذیل تکلیف به دولت برای تهیه سند آمایش سرزمین، دولت را به تهیه الگوی کشت مکلف کردیم تا این الگو را در پایان سال اول اجرای قانون برنامه ششم در اختیار مردم و مجلس قرار دهد ولی این موضوع نیز اتفاق نیفتاد، این تخلفات در دولت‌های نهم، دهم، یازدهم و دوازدهم انجام شده است.

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه و جویبار در مجلس شورای اسلامی گفت: عدم اجرای قانون در این زمینه‌ها را ضعف نظارت مجلس می‌دانم و عدم تهیه سند آمایش سرزمین را نیز معلول سوءمدیریت می‌دانم که هنوز نتوانسته‌اند، این موضوعات را اجرائی کنند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000