شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوریان مطرح کرد:

استعفای برخی روسای آژانس بعد از ترک برجام توسط آمریکا چه پالسی به جامعه بین الملل داد ؟

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، معتقد است: استعفای رئیس بخش بازرسی آژانس نشان داد که همه مجموعه‌های کلیدی مرتبط با برجام با تصمیم ترامپ موافق نبوده و آن را نقض عهد آشکار می‌دانند.
سه‌شنبه 25 اردیبهشت 1397 ساعت 07:50
استعفای برخی روسای آژانس بعد از ترک برجام توسط آمریکا چه پالسی به جامعه بین الملل داد ؟ عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، معتقد است: استعفای رئیس بخش بازرسی آژانس نشان داد که همه مجموعه‌های کلیدی مرتبط با برجام با تصمیم ترامپ موافق نبوده و آن را نقض عهد آشکار می‌دانند. http://cdn.icana.ir/d/019/201606104428701661.jpg استعفای,برخی,روسای,آژانس,بعد,از,ترک,برجام,توسط,آمریکا,,چه,پالسی,به,جامعه,بین,الملل,داد,؟ Icana

اردشیر نوریان درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در واکنش به استعفای رئیس بخش بازرسی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در اعتراض به خروج آمریکا از برجام، گفت: این اقدامات قابل بررسی است اما جابه‌جایی یا استعفای مقامات کلیدی که نقش اصلی در جریان مذاکرات داشتند، در این شرایط می‌توانست مورد تحلیل‌های مختلف قرار گیرد.

نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: استعفای رئیس بخش بازرسی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی نیز نشان می‌دهد که هیچ کدام از مجموعه‌های کلیدی مرتبط با برجام با تصمیم ترامپ موافق نبوده و آن را نقض عهد آشکار می‌دانند.

آینده برجام قابل پیش‌بینی نیست/ قضاوت، تحلیل و ارزیابی بعد از ورود تیم دیپلماسی به مذاکره با اروپایی‌ها

وی افزود: مخالفت افرااد کلیدی، رئیس اتحادیه اروپا و سایر روسای جمهور کشورهای اروپایی طرف مذاکره در بهبهود وضعیت و ادامه اجرای توافق هسته‌ای نیز تاثیرگذار است اما برای قضاوت زود است و تیم اولیه مذاکرات در شرایط کنونی باید به مباحث ورود پیدا کنند سپس به ارزیابی شرایط پرداخت.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: احتمال هر گزینه‌ای در شرایط کنونی و بعد از خروج آمریکا وجود دارد، ماندن و ادامه با اروپایی‌ها یا بر هم زدن توافق و بازگشت به فعالیت‌های گذشته غنی سازی در شرایط کنونی قابل پیش‌بینی نیست لذا بعد از ورود اولین تیم دیپلماسی به مذاکره امکان تحلیل و ارزیابی‌ است./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000