آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ابوترابی:

انشقاق بین اروپا و آمریکا فرصتی برای بی‌اثر کردن تحریم‌ها/لزوم جلوگیری از تکرار تجربه مذاکرات بروکسل و سعدآباد با اروپایی‌ها

سرویس سیاسی
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد آمریکا درصدد جلب حمایت اروپا برای افزایش تحریم کشورمان است لذا باید از فرصت انشقاق بین اروپا و آمریکا بهره ببریم و اجماع جهانی علیه این کشور ایجاد کنیم.
دوشنبه 24 اردیبهشت 1397 ساعت 12:52
انشقاق بین اروپا و آمریکا فرصتی برای بی‌اثر کردن تحریم‌ها/لزوم جلوگیری از تکرار تجربه مذاکرات بروکسل و سعدآباد با اروپایی‌ها عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد آمریکا درصدد جلب حمایت اروپا برای افزایش تحریم کشورمان است لذا باید از فرصت انشقاق بین اروپا و آمریکا بهره ببریم و اجماع جهانی علیه این کشور ایجاد کنیم. http://cdn.icana.ir/d/019/201801107073040154.jpg انشقاق,بین,اروپا,و,آمریکا,فرصتی,برای,بی‌اثر,کردن,تحریم‌ها/لزوم,جلوگیری,از,تکرار,تجربه,مذاکرات,بروکسل,و,سعدآباد,با,اروپایی‌ها Icana

ابوالفضل ابوترابی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با وضعیت ادامه برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) با اروپایی ها، گفت: باید اذعان کرد اروپایی ها دوبار در خصوص مسئله هسته ای کشور سرمان کلاه گذاشته اند.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه متاسفانه در زمان نگارش برجام به دلیل عجله رخ داده، سند حقوقی پر اشکال و ضعیفی تهیه شده است، اظهارکرد: بر این اساس برای ادامه فعالیت در برجام باید ضمانت های لازم از این کشورها دریافت شود.

وی ادامه داد: باید یادآور شد که صابون اروپایی ها در مذاکرات بروکسل و سعد آباد به تنمان خورده و سومین مرتبه نباید تجربه گذشته تکرار شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: تمام دستاوردهای هسته ای کشورمان را باید حفظ و حراست کنیم و این مهم در ادامه فعالیت با کشورهای طرف اروپایی باید مدنظر قرار بگیرد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی افزود: رهبر انقلاب بارها بیان کردند که آمریکا و اروپا همه کشورهای دنیا را تشکیل نمی دهند لذا ظرفیت خوبی در کشورهای چین، روسیه، شرق آسیا و حتی همسایگان وجود دارد که برای ایجاد شکوفایی در کشور نباید از آنها غافل شد و صرفا نباید اروپا را مبنای پیگیری همه امور قرار دهیم.

عضو کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همچنین باید اذعان کرد ایالات متحده درصدد است در شرایط کنونی به دلایل حقوق بشری، برنامه موشکی و نفوذ در منطقه، جمهوری اسلامی ایران را تحریم کند و در این راه تلاش می کند حمایت اروپایی ها را نیز با خود داشته باشد از این رو می توان از ظرفیت ایجاد اجماع جهانی علیه آمریکا بهره برد و اجازه ندهیم انشقاق بین اروپا و آمریکا از بین برود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000