آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
محجوب:

ترامپ از 6 ماه دیگر وارد فاز اجرائی تحریم علیه ایران می‌شود / اجماع جهانی علیه ایران دیگر وجود ندارد

سرویس سیاسی
عضو فراکسیون امید مجلس گفت: ترامپ از 6 ماه دیگر محدودیت‌هایی را برای سقف معاملات و فروش نفت ایران ایجاد می‌کند.
دوشنبه 24 اردیبهشت 1397 ساعت 15:51
ترامپ از 6 ماه دیگر وارد فاز اجرائی تحریم علیه ایران می‌شود / اجماع جهانی علیه ایران دیگر وجود ندارد عضو فراکسیون امید مجلس گفت: ترامپ از 6 ماه دیگر محدودیت‌هایی را برای سقف معاملات و فروش نفت ایران ایجاد می‌کند. http://cdn.icana.ir/d/019/67398.jpg ترامپ,از,6,ماه,دیگر,وارد,فاز,اجرائی,تحریم,علیه,ایران,می‌شود,/,اجماع,جهانی,علیه,ایران,دیگر,وجود,ندارد Icana

علیرضا محجوب درگفت وگو با خبرنگار خبرگزای خانه ملت، درخصوص خروج آمریکا از برجام، اظهار داشت: هر کسی بگوید وضعیت اکنون ایران نسبت به قبل از برجام بدتر شده، حتما اطلاعات غلطی دارد، زیرا پیش از حصول توافق برجام پرونده ایران ذیل فصل هفتم منشور سازمان ملل متحد بود و کشوری بودیم که پس از تصویب شورای امنیت سازمان ملل مورد حمله نظامی قرار گیرد.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اکنون بعد از آنکه حتی آمریکا از برجام شده، جمهوری اسلامی ایران وضعیت بهتری دارد و تنها یک کشور از اعضای دائم شورای امنیت سازمان ملل متحد با ایران مشکل دارد.

وی افزود: از آنجایی که آمریکا در عرصه اقتصادی به خصوص نظامات بانکی قدرتمند است و تور بزرگی را در دنیا پهن کرده ، قطعا از مزیت تجاری خود علیه جمهوری اسلامی ایران استفاده می‌کند و هر کسی که با ایران تجارت می‌کند را وادار به انصراف کند.

محجوب ادامه داد: یکی از ایده‌آل‌های جمهوری اسلامی در زمانی که در اوج تحریم‌ها قرار داشتیم این بود که به شرایط قبل از تحریم سازمان ملل برگردیم.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: پیش از تحریم‌های سازمان ملل متحد نیز آمریکایی‌ها ایران را تحریم کرده بودند و بنا بر قانون داماتو 40 میلیون دلار سقف معاملات ایران بود و راه فروش نفت ایران را بسته بودند و این همان راهی است که ترامپ از 6 ماه دیگر وارد آن می‌شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: شرایط کنونی کشور بعد از خروج آمریکا از برجام، در ارتباط با مسائل هسته‌ای و تحریم‌ها خوب نیست ولی بدتر از گذشته هم نیست./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000