آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
صفاری نطنزی:

پس از خروج آمریکا از برجام فضا در عرصه‌ بین‌المللی به نفع ایران است/ هزینه تصمیم‌گیری‌ برای آمریکا باید افزایش یابد

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اکنون تاحدودی در دنیا فضا به نفع ایران است و با استفاده از این موقعیت، باید کار جمعی را علیه آمریکا سازماندهی کنیم.
دوشنبه 24 اردیبهشت 1397 ساعت 18:25
پس از خروج آمریکا از برجام فضا در عرصه‌ بین‌المللی به نفع ایران است/ هزینه تصمیم‌گیری‌ برای آمریکا باید افزایش یابد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اکنون تاحدودی در دنیا فضا به نفع ایران است و با استفاده از این موقعیت، باید کار جمعی را علیه آمریکا سازماندهی کنیم. http://cdn.icana.ir/d/019/201604107802424643.jpg پس,از,خروج,آمریکا,از,برجام,فضا,در,عرصه‌,بین‌المللی,به,نفع,ایران,است/,هزینه,تصمیم‌گیری‌,برای,آمریکا,باید,افزایش,یابد Icana

مرتضی صفاری نطنزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص راهکارهای پیش روی ایران در قبال خروج آمریکا از برجام، اظهار داشت: همه گزینه های حقوقی و سیاسی در قبال خروج آمریکا از برجام را باید دنبال کرد، البته این فعالیت حقوقی و دیپلماتیک بسیار دشوار خواهد بود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید هزینه تصمیم گیری‌های این‌گونه را برای آمریکا افزایش دهیم و پیش بینی های لازم را در این زمینه داشته باشیم، بیان کرد: بایستی در حوزه دیپلماسی بیشتر فعال شویم و علیه آمریکا اجماع سازی کنیم.

وی افزود: اکنون تاحدودی در دنیا فضا به نفع ایران است و با استفاده از این موقعیت، باید کار جمعی را علیه آمریکا سازماندهی کنیم.

صفاری نطنزی با بیان اینکه در سازمان ملل متحد، مجامع بین المللی و گفتگو‌های دو جانبه با کشورهای عضو شورای امنیت باید کارهای موازی را انجام دهیم، ادامه داد: بعد از اعلام اروپایی‌ها مبنی بر اینکه می‌خواهند در برجام باقی بمانند، باید در مورد تصمیم‌های آینده با اروپایی‌ها به تفاهم برسیم.

وی افزود: آمریکا از روز اول به دنبال این بوده که به ایران ضربه بزند، آمریکایی‌ها هیچ گاه قصد کمک به ایران را نداشته‌اند و در محاسبات خود باید این موضوعات را در نظر بگیریم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکا به دنبال براندازی است و از دور این هدف خود را دنبال می‌کند، گفت: آمریکا در حوزه اقتصادی نیز به دنبال تضعیف ایران است، وضعیت کشور در عرصه بین‌المللی بسیار بهتر از زمانی است که هنوز برجامی وجود نداشت./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000