آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عزیزی:

سازمان‌ همکاری‌های اسلامی به‌جای اظهارنظر درباره برجام به داد مسلمانان منطقه برسد

سرویس سیاسی
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس معتقد است از سازمان‌هایی که با پول عربستان فعالیت می‌کنند نمی‌توان انتظار حمایت داشت.
سه‌شنبه 25 اردیبهشت 1397 ساعت 09:41
سازمان‌ همکاری‌های اسلامی به‌جای اظهارنظر درباره برجام به داد مسلمانان منطقه برسد رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس معتقد است از سازمان‌هایی که با پول عربستان فعالیت می‌کنند نمی‌توان انتظار حمایت داشت. http://cdn.icana.ir/d/019/84724.jpg سازمان‌,همکاری‌های,اسلامی,به‌جای,اظهارنظر,درباره,برجام,به,داد,مسلمانان,منطقه,برسد Icana

عبدالرضا عزیزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به بیانیه اخیر سازمان همکاری های اسلامی در حمایت از آمریکا برای خروج از برجام گفت: از سازمان هایی که تحت لوای عربستان فعالیت می کنند نمی توان انتظاری بیش از این داشت.

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: کشور اسلامی مثل عربستان سعودی که خود را خادم حرمین شریفین می داند، خود را دربست در اختیار صهیونیست ها و آمریکایی ها قرار داده و پول مسلمانان را خرج سیاست های آنها می کند.

وی افزود: سران سعودی به جای اینکه با پول های خود که متعلق به ملت عربستان است دست مسلمانان کشور خود، عراق، لبنان، فلسطین و یمن را بگیرند، داعش را به وجود می آورند تا مسلمانان را قتل عام کنند که سازمان همکاری های اسلامی نیز باید به این موضوعات بپردازد.

عزیزی در ابراز تأسف از اینکه برخی کشورهای عربی دست نشانده صهیونیست ها هستند، اظهار داشت: از این رو نمی توان از این کشورها انتظار حمایت از مسلمانان و یا جمهوری اسلامی را داشت.

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: از سوی دیگر موضوع برجام ارتباطی به سازمان های عربی ندارد چرا که این توافقنامه معاهده ای بین المللی بوده که به تأیید سازمان ملل رسیده و با خروج آمریکا بی اعتبار نمی شود همچنین تأیید یا رد کشورهای دیگر نیز نمی تواند باعث شود این توافقنامه اعتبار خود را از دست بدهد.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: اگر کشورهای دیگر به تعهدات خود در خصوص برجام عمل کنند، جمهوری اسلامی در برجام باقی می ماند و اگر به تعهدات خود عمل نکنند، ایران بر اساس منافع خود تصمیم گرفته و آن گاه ادامه کار زیر سایه برجام معنایی نخواهد داشت./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر