هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بیگدلی خبر داد:

استقرار سازمان بازرسی در ذوب آهن اصفهان برای بررسی برخی ابهامات مربوط به وزارت تعاون

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از استقرار سازمان بازرسی در ذوب آهن اصفهان برای بررسی برخی ابهامات مربوط به وزارت تعاون خبر داد.
سه‌شنبه 25 اردیبهشت 1397 ساعت 14:15
استقرار سازمان بازرسی در ذوب آهن اصفهان برای بررسی برخی ابهامات مربوط به وزارت تعاون عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از استقرار سازمان بازرسی در ذوب آهن اصفهان برای بررسی برخی ابهامات مربوط به وزارت تعاون خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/201606101685479562.jpg استقرار,سازمان,بازرسی,در,ذوب,آهن,اصفهان,برای,بررسی,برخی,ابهامات,مربوط,به,وزارت,تعاون Icana

احمد بیگدلی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه بر اساس گزارشات واصله از ایثارگران و خانواده شهدا اصفهان سازمان بازرسی دیروز برای بررسی برخی ابهامات مربوط به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ذوب اصفهان مستقر شده است، گفت: برخی از نمایندگان ایثارگر و خانواده های شهدای شهرستان اصفهان از سازمان بازرسی درخواست کردند با ورود به این موضوع صحت و سقم ابهامات موجود را بررسی کند.

نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: سازمان بازرسی دیروز در ذوب آهن مستقر شد تا بررسی های کارشناسانه را داشته باشد به طور قطع اگر این ابهامات به وجود آمده صحت داشته باشد مجلس ورودی جدی به موضوع خواهد داشت.

وی با اشاره به ابهامات به وجود آمده، گفت: برخی از هیات مدیره های ذوب آهن قراردادهایی را با شرکت های تحت عنوان پویش منعقد و 17 درصد سهام ذوب آهن اصفهان را واگذار کرده اند این در حالی است که چنین قراردادهایی ممنوع است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، افزود: مدیران دو تابعیتی در این مجموعه فعال هستند و هر چند در برنامه ششم پیش بینی شده که حداکثر حقوق مدیران نباید بیشتر از 15 میلیون باشد اما متاسفانه در این مجموعه برخی روسا  حقوق های نجومی و بسیار بالایی می گیرند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر