شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حیدری تشریح کرد:

تکلیف هواپیماهای ایرباس با خروج آمریکا از برجام چه می شود؟

سرویس سیاسی
عضو فراکسیون امید مجلس معتقد است ملت آمریکا رئیس جمهوری دارند که به عهدشکنی در فضای بین‌المللی معروف است.
سه‌شنبه 25 اردیبهشت 1397 ساعت 10:28
تکلیف هواپیماهای ایرباس با خروج آمریکا از برجام چه می شود؟ عضو فراکسیون امید مجلس معتقد است ملت آمریکا رئیس جمهوری دارند که به عهدشکنی در فضای بین‌المللی معروف است. http://cdn.icana.ir/d/019/201804108534882445.jpg تکلیف,هواپیماهای,ایرباس,با,خروج,آمریکا,از,برجام,چه,می,شود؟ Icana

غلامرضا حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به عملکردی که اروپا می تواند در راستای اجرای برجام داشته باشد، گفت: اگر بخواهیم واقع گرایانه به موضوع نگاه کنیم کشورها به دنبال منافع ملی خود هستند و دوست و دشمنی آنها نیز بر اساس منافع ملی است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه شرکت های بزرگ در کشورهای دنیا خودشان تصمیم گیر هستند، عنوان کرد: با این حال تصمیم گیری آنها نیز در راستای منافع شرکت و کشور خود بوده و سعی در هم نوایی با یکدیگر دارند.

وی ادامه داد: از این رو دولت ها و شرکت ها مستقل از یکدیگر تصمیم گیری نمی کنند چرا که دارای روابط دو سویه بوده و منافع ملی را در نظر می گیرند.

حیدری در ادامه با بیان اینکه متأسفانه آمریکایی ها گلوگاه های اقتصادی دنیا را در اختیار گرفته اند، عنوان کرد: برای مثال ایرباس را خریده ایم و اما برای 10 قطعه آن حتما نیاز به مجوز آمریکا داریم که اگر صادر نشود، هواپیما بلااستفاده می ماند .

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در پایان اقدام ترامپ مبنی بر خروج از برجام را یک عهدشکنی بین المللی دانست و خاطرنشان کرد: البته آنها از معاهده های دیگری نیز در خصوص محیط زیست و غیره خارج شدند لذا این عهدشکنی ها در شأن ملت آمریکا نیست که در سطح بالایی از فناوری و توسعه قرار دارند اما رئیس جمهوری دارند که به عهد شکنی در دنیا معروف است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000