هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نماینده پارلمان کویت در گفت‌وگو با خانه ملت:

سازمان‌های بین‌المللی بازگشت آوارگان فلسطینی به سرزمین اجدادی را پیگیری کنند

سرویس بین الملل
نماینده پارلمان کویت از سازمان‌های بین‌المللی خواستار پیگیری وضعیت آوارگان فلسطینی شد که حق بازگشت به سرزمین خود را ندارند.
سه‌شنبه 25 اردیبهشت 1397 ساعت 17:02
سازمان‌های بین‌المللی بازگشت آوارگان فلسطینی به سرزمین اجدادی را پیگیری کنند نماینده پارلمان کویت از سازمان‌های بین‌المللی خواستار پیگیری وضعیت آوارگان فلسطینی شد که حق بازگشت به سرزمین خود را ندارند. http://cdn.icana.ir/d/019/201805108513364758.jpg سازمان‌های,بین‌المللی,بازگشت,آوارگان,فلسطینی,به,سرزمین,اجدادی,را,پیگیری,کنند Icana

خلیل عبدالله ابل در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به همزمانی روز نکبت با انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به قدس گفت: آمریکایی ها و صهیونیست ها هیچگاه زندگی عزتمند برای فلسطینیان نخواسته اند و با انتخاب این روز برای انتقال سفارت می خواستند مسلمانان را بی ارزش جلوه دهند.

نماینده پارلمان کویت در ادامه کشتار فلسطینیان در روز بازگشت را برگرفته از اقدامات تجاوزکارانه و زورگویی صهیونیست ها دانست و افزود: امروز جریان مقاومت مظلوم واقع شده است.

وی ادامه داد: کشورهای مسلمان امروز بیش از هر زمان دیگری باید نسبت به فلسطین هوشیار باشند.

نماینده پارلمان کویت همچنین از سازمان‌های بین المللی خواستار پیگیری وضعیت آوارگان فلسطینی شد که حق بازگشت به سرزمین خود را ندارند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000