آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نماینده پارلمان سوریه در گفت‌وگو با خانه ملت:

صهیونیست‌ها بعد از دریافت هدیه‌های هنگفت اعراب وقیح شدند/ ضرورت تشکیل ائتلاف عربی-اسلامی برای مقابله با رژیم صهیونیستی

سرویس سیاسی
نماینده پارلمان سوریه معتقد است سقوط فلسطین، سقوط تمام کشورهای اسلامی را در بر خواهد داشت از این رو باید امکانات خود را در اختیار آزادی سرزمین‌های اشغالی بگذاریم.
سه‌شنبه 25 اردیبهشت 1397 ساعت 16:30
صهیونیست‌ها بعد از دریافت هدیه‌های هنگفت اعراب وقیح شدند/ ضرورت تشکیل ائتلاف عربی-اسلامی برای مقابله با رژیم صهیونیستی نماینده پارلمان سوریه معتقد است سقوط فلسطین، سقوط تمام کشورهای اسلامی را در بر خواهد داشت از این رو باید امکانات خود را در اختیار آزادی سرزمین‌های اشغالی بگذاریم. http://cdn.icana.ir/d/019/201805108427280431.jpg صهیونیست‌ها,بعد,از,دریافت,هدیه‌های,هنگفت,اعراب,وقیح,شدند/,ضرورت,تشکیل,ائتلاف,عربی-اسلامی,برای,مقابله,با,رژیم,صهیونیستی Icana

علی الشیخ در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص وضعیت اخیر فلسطین گفت: رژیم صهیونیستی با حمایت آمریکا و اروپا با جنایات مختلفی که در پیش گرفته به دنبال محرومیت ملت فلسطین از حق بازگشت آنها به سرزمین خود است.

هدیه‌های هنگفت کشورهای عربی به اسرائیل آنها را وقیح کرده است

نماینده پارلمان سوریه بر همین اساس یادآور شد: در این بین متأسفانه برخی از کشورهای عربی و مسلمان با حمایت از رژیم صهیونیستی و هدیه های هنگفتی که به آنها می دهند باعث می شوند رژیم صهیونیستی وقیح تر شود.

وی در ادامه پروژه آمریکایی-صهیونیستی انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به قدس را محکوم کرد و اظهار داشت: فلسطین محوری ترین مسأله جهان اسلام است و امروز باید تمام امکانات خود را در اختیار آزادی این کشور بگذاریم چرا که سقوط فلسطین به زودی سقوط تمام کشورهای اسلامی را در پی خواهد داشت.

کلید روز نکبت در بیانیه بالفور خورد

الشیخ در ادامه با بیان اینکه تأسیس رژیم صهیونیستی و روز نکبت در بیانیه بالفور کلید خورد، عنوان کرد: همین روز بود که باعث شد جنایات علیه فلسطینیان تا به امروز ادامه پیدا کند.

نماینده پارلمان سوریه در پایان خواستار تشکیل ائتلاف عربی-اسلامی در مقابل رژیم صهیونیستی شد و خاطرنشان کرد: ضروری است دولت های برخی کشورهای عربی که با پول خود تروریست ها را تقویت می کنند محکوم شوند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000