شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نماینده پارلمان الجزایر در گفت‌وگو با خانه ملت:

آمریکا پیام مهم تحریم مراسم انتقال سفارت به قدس را دریافت کند/ وحدت تنها راه مقابله با توطئه صهیونیستی

سرویس سیاسی
نماینده پارلمان الجزایر معتقد است اگر مسلمانان سرگرم مسائل دیگری در منطقه نشده بودند امروز آمریکا نمی‌توانست سفارت خود را به قدس منتقل کند.
جمعه 28 اردیبهشت 1397 ساعت 17:24
آمریکا پیام مهم تحریم مراسم انتقال سفارت به قدس را دریافت کند/ وحدت تنها راه مقابله با توطئه صهیونیستی نماینده پارلمان الجزایر معتقد است اگر مسلمانان سرگرم مسائل دیگری در منطقه نشده بودند امروز آمریکا نمی‌توانست سفارت خود را به قدس منتقل کند. http://cdn.icana.ir/d/019/201805107461160871.jpg آمریکا,پیام,مهم,تحریم,مراسم,انتقال,سفارت,به,قدس,را,دریافت,کند/,وحدت,تنها,راه,مقابله,با,توطئه,صهیونیستی Icana

یوسف عجیسه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ضمن محکوم کردن اقدام اخیر ترامپ مبنی بر انتقال سفارت آمریکا به قدس گفت: آنها به دنبال انتقال پایتخت اسرائیل به قدس هستند اما به هیچ وجه نمی توانند به این خیال خام دست پیدا کنند.

نماینده پارلمان الجزایر در ادامه با بیان اینکه نه تنها هیچ کشور اسلامی بلکه هیچ کشور دیگری در دنیا با انتقال سفارت آمریکا موافق نبوده است، اظهار داشت: تحریم مراسم انتقال سفارت آمریکا از سوی کشورهای بزرگ دنیا، خود پیام مهمی داشته و گواهی بر ناهماهنگی این کشور با قوانین بین المللی است.

وی در ادامه با بیان اینکه موضوع انتقال سفارت را به عمد با روز نکبت همزمان کردند، یادآور شد: فلسطینیان در روز نکبت از سرزمین خود آواره شدند و آنها امروز می خواهند تمامی سرزمین آنها را غصب کنند چنانچه هم اکنون شاهد حصر غزه هم هستیم و جنگ عظیمی در منطقه فلسطین به خاطر راهپیمایی روز بازگشت شکل گرفته که منجر به قتل عام فلسطینیان شده است.

عجیسه ادامه داد: امروز ملت های مسلمان و آزاده دنیا این پیام را برای دولت های خود دارند که بدانند تنها راه اساسی برای مقابله با توطئه صهیونیست ها، وحدت آن‌ها خواهد بود.

نماینده پارلمان الجزایر در پایان انتقال سفارت آمریکا به قدس را بخشی از طرح نابودسازی فلسطین دانست و خاطرنشان کرد: اگر مسلمانان به مسائل دیگر سرگرم نشده بودند این تصمیم اتخاذ نمی‌ شد‌./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000