آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ابطحی تشریح کرد:

آیا وابستگی اروپا به ایالات متحده برجام را به بن‌بست می‌کشاند؟

سرویس سیاسی
عضو فراکسیون ولایی مجلس اعتقاد دارد حیات و ممات دولت ها به آمریکا وابسته است لذا نباید ادامه فعالیت توافقنامه در هاله ای از ابهام قرار بگیرد و باید ضمانت های لازم برای تامین منافع کشورمان درنظر گرفته شود.
سه‌شنبه 25 اردیبهشت 1397 ساعت 10:26
آیا وابستگی اروپا به ایالات متحده برجام را به بن‌بست می‌کشاند؟ عضو فراکسیون ولایی مجلس اعتقاد دارد حیات و ممات دولت ها به آمریکا وابسته است لذا نباید ادامه فعالیت توافقنامه در هاله ای از ابهام قرار بگیرد و باید ضمانت های لازم برای تامین منافع کشورمان درنظر گرفته شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201709103475191962.jpg آیا,وابستگی,اروپا,به,ایالات,متحده,برجام,را,به,بن‌بست,می‌کشاند؟ Icana

محمدجواد ابطحی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در واکنش به تصمیم ترامپ مبنی بر خروج از برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) و ضرورت ایجاد اجماع جهانی بر علیه اقدام آمریکا، گفت: ملت‌ها با ایران هستند و در این موضوع شکی نیست زیرا ستم های زیادی از سوی آمریکا دیده اند.

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی در این زمینه اظهار کرد: اما باید اذعان کرد که حیات و ممات دولت ها به ایالات متحده وابسته است. بر این اساس ایجاد اجماع علیه آمریکا اقدامی شبیه معجزه است.

وی ادامه داد: باید اذعان کرد بر اساس سیاست پیش بینی شده نمی توان کشورها را بر علیه ایالات متحده کنار یکدیگر قرار داد لذا باید تجدید نظر صورت بگیرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه نباید ادامه فعالیت توافقنامه در هاله ای از ابهام قرار بگیرد از این رو اروپایی ها باید ضمانت های لازم برای تامین منافع کشورمان را درنظر بگیرند، تصریح کرد: همچنین برای مواجه با اقدام آمریکا و ادامه فعالیت در برجام باید مسئولان کشورمان وحدت داشته باشند و قانون و رهنمودهای رهبر انقلاب را فصل الخطاب قرار دهند.

عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در مذاکرات مرتبط با برجام نباید امتیاز دیگری به طرف های غربی داده شود، خاطرنشان کرد: این خاصیت کشورهای غربی است که اگر در مقابلشان کوتاه بیایید، تلاش می کنند امتیاز بیشتری دریافت کنند از این رو چنین امری در رابطه با اروپایی ها باید مدنظر قرار بگیرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000