آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
خجسته مطرح کرد؛

آمریکا به دنبال اخاذی هفت تریلیون دلاری از ارتجاع عربی

سرویس سیاسی
رئیس گروه دوستی و پارلمانی ایران و فلسطین معتقد است حزب الله لبنان با پیروزی مهم سیاسی خود و ارتش سوریه نیز در مقابله با تجاوزات حقیرانه صهیونیست‌ها موجب خشم استکبار جهانی شدند.
سه‌شنبه 25 اردیبهشت 1397 ساعت 10:00
آمریکا به دنبال اخاذی هفت تریلیون دلاری از ارتجاع عربی رئیس گروه دوستی و پارلمانی ایران و فلسطین معتقد است حزب الله لبنان با پیروزی مهم سیاسی خود و ارتش سوریه نیز در مقابله با تجاوزات حقیرانه صهیونیست‌ها موجب خشم استکبار جهانی شدند. http://cdn.icana.ir/d/019/201712108156023983.jpg آمریکا,به,دنبال,اخاذی,هفت,تریلیون,دلاری,از,ارتجاع,عربی Icana

امیر خجسته در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به حمله رژیم صهیونیستی به مواضعی در سوریه گفت: ارتش رژیم جعلی صهیونیستی اخیرا و همانند گذشته با زیر پا گذاشتن تمامی قوانین بین المللی و در مقابل چشمان مجامع حقوقی جهانی بارها اقدام به تجاوز علیه ملت سوریه کرده است.

برخی اعضای شورای امنیت در حمایت آشکار از تروریست‌ها در سوریه چراغ سبز نشان دادند

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: این حملات با چراغ سبز برخی از اعضای شورای امنیت و در راستای حمایت آشکار از تروریست های بازنده در سوریه است.

وی افزود: نکته قابل توجه در این است که این رژیم با هدف منحرف ساختن افکار عمومی جهان به دنبال متهم ساختن جمهوری اسلامی ایران است.

اتاق فکر عبری-آمریکایی با سرمایه گذاری برخی کشورهای مرتجع عربی تروریست‌ها را پروراند

خجسته ادامه داد: روزگاری که اتاق فکر عبری-آمریکایی با سرمایه گذاری برخی از کشورهای مرتجع عربی اقدام به تولید محصول تروریستی خود در منطقه کرد هیچگاه فکر نمی کرد در مدت کوتاهی پروژه مقاومت زدایی منطقه شکست خورده و جبهه مقاومت با پیروزی در مقابل بحران های سخت علاوه بر افزایش نفوذ و کسب تجارب ارزنده بتواند این گونه در مقابل آنها ایستادگی کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم همچنین اظهار داشت: حزب الله لبنان با پیروزی مهم سیاسی خود و ارتش سوریه نیز همانطور که در روزهای اخیر شاهد آن بودیم در مقابله با تجاوزات حقیرانه صهیونیست ها موجب خشم استکبار جهانی شدند.

سوریه نماد پیروزی مقاومت اسلامی در برابر ظلم

وی در ادامه با تجلیل از ایستادگی دولت و ملت سوریه در مقابل جنایات و بحران های ساخته شده از طرف رژیم صهیونیستی، سوریه را نماد پیروزی مقاومت اسلامی در برابر ظلم توصیف کرد و گفت: دولت و ملت سوریه با وجود تحمل بی سابقه ترین و خطرناک ترین توطئه ها از طرف دشمنان همچنان با نشاط و با روحیه بالا در جبهه مقاومت، ایستادگی می کنند که این مسئله باید الگویی برای همه جهان اسلام باشد.

خجسته همچنین تصریح کرد: برخی از دولت های به ظاهر اسلامی با کوچک ترین تهدید از طرف آمریکایی ها به سرعت تسلیم می شوند و همه سرمایه های خود را در اختیار آنها قرار می دهند.

آمریکا برای تأمین هزینه‌های حضور نظامی خود در منطقه به کشورهای عربی دستور می‌دهد

وی در ادامه با اشاره به طلب هفت ترلیون دلاری آمریکا از برخی از کشور های عربی بیان داشت: مقامات آمریکایی بارها و در سفرهای رهبران برخی از کشور های عربی به ایالات متحده به موضوع لزوم پرداخت هزینه های جاری آمریکا به بهانه مبارزه با تروریسم در خاورمیانه گفت و گو کرده اما بعد از روی کار آمدن رئیس جمهور جدید ایالات متحده لفظ سابق تغییر پیدا کرده است و امروز این کشور با زبان زور به این دولت ها دستور می دهد.

رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و فلسطین در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان ساخت: آمریکا در ماه های اخیر با تهدید مستقیم دولت های عربی به دنبال اخاذی و دریافت حداقل هفت تریلیون دلار از سرمایه ای این کشورها است و این مسئله به زودی موجب فروپاشی ارتجاع عربی خواهد شد./

پایان پیام

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000