آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
میرزایی مطرح کرد:

اروپا باید برای خنثی شدن تحریم‌های نفتی آمریکا ضمانت دهد

سرویس سیاسی
عضو فراکسیون امید مجلس دهم اعتقاد دارد اروپایی ها باید آمریکایی ها را برای عدم اعمال مجدد تحریم های نفتی مجاب کنند یا اینکه قوانین را تصویب کنند که این راهبرد ایالات متحده خنثی شود.
سه‌شنبه 25 اردیبهشت 1397 ساعت 14:07
اروپا باید برای خنثی شدن تحریم‌های نفتی آمریکا ضمانت دهد عضو فراکسیون امید مجلس دهم اعتقاد دارد اروپایی ها باید آمریکایی ها را برای عدم اعمال مجدد تحریم های نفتی مجاب کنند یا اینکه قوانین را تصویب کنند که این راهبرد ایالات متحده خنثی شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201610105863068235.jpg اروپا,باید,برای,خنثی,شدن,تحریم‌های,نفتی,آمریکا,ضمانت,دهد Icana

جلال میرزایی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به فعالیت دستگاه دیپلماسی کشورمان در رابطه با بررسی وضعیت برجام و رایزنی در خصوص دریافت ضمانت های لازم از اروپایی ها، گفت: اروپایی ها باید به شرکت های بیمه خودشان اجازه دهند همچنان عرصه کشتیرانی و نفتکش های ایرانی را بیمه کنند تا در این حوزه با مشکل مواجه نشویم.

نماینده مردم ایلام، ایوان و چرداول در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ضمانت دیگر اروپا برای ادامه برجام باید در حوزه نفت باشد، اظهار کرد: در حال حاضر روزانه حدود 600 الی 700 هزار بشکه نفت به اروپا صادر می شود و این در حالیست که فروش نفت در پیش از برجام فقط به 4 کشور آسیایی مانند چین محدود شده بود.

وی با بیان اینکه کشورهای اروپایی همچنان تجارت با ایران را ادامه دهند و ضمانت برای حفظ این روند داده شود، ادامه داد: همچنین اروپایی ها باید آمریکایی ها را برای عدم اعمال مجدد تحریم های نفتی مجاب کنند یا اینکه قوانین را تصویب کنند که این راهبرد ایالات متحده خنثی شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم در خصوص تهدید شرکت های اروپایی از سوی آمریکا برای عدم سرمایه گذاری در کشورمان، تصریح کرد: برای رفع این مهم باید مذاکرات مستمری با کشورهای طرف مقابل در برجام برگزار شود و ضمانت دهند که این مهم را برطرف خواهند کرد.

عضو فراکسیون امید مجلس دهم سیاست های منطقه ای کشورمان را از جمله نگرانی های اروپایی ها دانست و خاطرنشان کرد: اروپایی ها در ارتباط به سیاست های منطقه ای ایران موضع تندی مانند آمریکا ندارند از این رو می توان در این خصوص گفتگو کرد و بیان کرد که اگر ایران در سوریه و عراق حضور دارد بر اساس دعوت حاکمیت رسمی این کشورها بوده و با تروریست مقابله شده است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر