آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
صفاری نطنزی:

قطعنامه 2230 شورای امنیت با خروج آمریکا از برجام نقض شد/اروپا باید با تصویب قطعنامه جدید برای ادامه فعالیت در برجام تضمین دهد

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد با توجه به اینکه قطعنامه 2230 شورای امنیت نقض شده، به نظر می رسد برای تضمین مجدد برجام باید قطعنامه مجددی آن را تضمین کند و اروپایی ها باید این امر را پیگیری کنند.
جمعه 28 اردیبهشت 1397 ساعت 14:25
قطعنامه 2230 شورای امنیت با خروج آمریکا از برجام نقض شد/اروپا باید با تصویب قطعنامه جدید برای ادامه فعالیت در برجام تضمین دهد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد با توجه به اینکه قطعنامه 2230 شورای امنیت نقض شده، به نظر می رسد برای تضمین مجدد برجام باید قطعنامه مجددی آن را تضمین کند و اروپایی ها باید این امر را پیگیری کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/201611108118021299.jpg قطعنامه,2230,شورای,امنیت,با,خروج,آمریکا,از,برجام,نقض,شد/اروپا,باید,با,تصویب,قطعنامه,جدید,برای,ادامه,فعالیت,در,برجام,تضمین,دهد Icana

مرتضی صفاری نطنزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به فعالیت دستگاه دیپلماسی کشورمان در رابطه با بررسی وضعیت برجام و رایزنی در خصوص دریافت ضمانت های لازم از اروپایی ها، گفت: ابتدا اروپایی ها باید ضمانت دهند که مشابه رفتار آمریکا در برجام، دیگر تکرار نشود و هر کشوری از خودش را سر ندهد.

نماینده مردم نطنز و بخش قمصر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تحریم موجود در شبکه مالی بین الملی باید برچیده شود که این مهم نیازمند تضمین اروپایی ها را می طلبد، اظهار کرد: بر این اساس نقل و انتقال ارز و تجارت با کشورمان تسهیل خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون محدودیت هایی در راستای استفاده از تکنولوژی های جدید در حوزه های مختلف برای کشورمان وجود دارد، ادامه داد: بر این اساس کشورهای اروپایی باید تضمین کنند که این مسئله برطرف خواهد شد.

این نماینده مردم در مجلس دهم ضمن تاکید بر اینکه طبق برجام قرار بود غربی ها در حوزه تحقیق و توسعه هسته ای به محققان کشورمان کمک کنند که این امر باید به طور کامل محقق شود، تصریح کرد: همچنین اتحادیه اروپا باید تعهد کند و قانون مخصوصی را برای اینکه شرکت های خارجی تحت تحریم های ثانویه آمریکا قرار نگیرند وضع کند. به عبارتی اروپا باید بدنبال اتخاذ راهکاری برای توسعه تعاملات اقتصادی با ایران باشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه قطعنامه 2230 شورای امنیت نقض شده ، به نظر می رسد برای تضمین مجدد برجام باید قطعنامه مجددی آن را تضمین کند و اروپایی ها باید این امر را پیگیری کنند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط