آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مفتح در تشریح نشست کمیسیون بودجه مجلس:

استفساریه میزان افزایش حقوق کارکنان در سال 97 تصویب شد/میزان افزایش پایین ترین طبقه 20 درصد است

سرویس اقتصادی
سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، از تصویب طرح استفساریه میزان افزایش حقوق کارکنان دولت در سال 97 خبر داد.
سه‌شنبه 25 اردیبهشت 1397 ساعت 16:55
استفساریه میزان افزایش حقوق کارکنان در سال 97 تصویب شد/میزان افزایش پایین ترین طبقه 20 درصد است سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، از تصویب طرح استفساریه میزان افزایش حقوق کارکنان دولت در سال 97 خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/43284.jpg استفساریه,میزان,افزایش,حقوق,کارکنان,در,سال,97,تصویب,شد/میزان,افزایش,پایین,ترین,طبقه,20,درصد,است Icana

محمدمهدی مفتح در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نشست امروز کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس اظهار داشت: امروز در صحن علنی مجلس دو فوریت طرح استفساریه افزایش حقوق کارکنان در سال 97، به تصویب رسید و بررسی این طرح به جهت دو فوریتی بودن در دستور کار کمیسیون برنامه و بودجه قرار گرفت.

عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس گفت: براساس مصوبه مجلس میزان افزایش حقوق در سال جاری باید به صورت پلکانیِ نزولی تا سقف 20 درصد باشد، اما دولت آیین نامه ای در این باره به تصویب رساند که به اعتقاد نمایندگان با این آیین نامه هدف قانون گذار تامین نمی شود.

نماینده مردم تویسرکان در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: به همین جهت در کمیسیون این استفساریه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و با اصلاحی تکلیف افزایش پلکانی حقوق کارکنان در سال 97 مشخص شد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس اظهار داشت: در متن استفساریه آمده است که آیا منظور از افزایش پلکانی نزولی حقوق مندرج در جزء یک بند (الف) تبصره(12) قانون بودجه سال 1397 کل کشور این است که طبقات پایین تر افزایش بیشتری برخوردار شوند، میزان افزایش پایین ترین طبقه 20 درصد است؟ که نمایندگان آن را تایید کردند یعنی با این حساب میزان افزایش پایین ترین طبقه 20 درصد است. /

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000