هدر اصلی
1397/02/25 17:54:31
سرویس سیاسی
صالحی در گفت‌وگو با خانه ملت:

اساس مذاکره با اروپایی‌ها بر بی‌اعتمادی خواهد بود/ آمادگی برگشت‌پذیری به دوران پیش از برجام در سطوح بالاتر را داریم

رئیس سازمان انرژی اتمی کشور با تأکید بر اینکه اساس مذاکره با اروپایی‌ها بر بی‌اعتمادی خواهد بود، گفت: امیدواریم آنها خروج آمریکا از برجام را جبران کنند در غیر این صورت به شرایطی به مراتب بالاتر از سطح پیش از برجام باز می‌گردیم.
اساس مذاکره با اروپایی‌ها بر بی‌اعتمادی خواهد بود/ آمادگی برگشت‌پذیری به دوران پیش از برجام در سطوح بالاتر را داریم رئیس سازمان انرژی اتمی کشور با تأکید بر اینکه اساس مذاکره با اروپایی‌ها بر بی‌اعتمادی خواهد بود، گفت: امیدواریم آنها خروج آمریکا از برجام را جبران کنند در غیر این صورت به شرایطی به مراتب بالاتر از سطح پیش از برجام باز می‌گردیم. https://cdn.icana.ir/d/019/50520.jpg اساس,مذاکره,با,اروپایی‌ها,بر,بی‌اعتمادی,خواهد,بود/,آمادگی,برگشت‌پذیری,به,دوران,پیش,از,برجام,در,سطوح,بالاتر,را,داریم Icana

علی اکبر صالحی  در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به جلسه مشترک با کمیسیون امنیت ملی مجلس که عصر امروز (سه شنبه، 25 اردیبهشت ماه) برگزار شد، گفت: جزئیات امکاناتی که سازمان انرژی اتمی در اختیار داشته و آمادگی دارد همانطور که مسئولان ارشد نظام تصمیم بگیرند اقدام شود، به صورت کامل و تبیین شده برای کمیسیون امنیت ملی تشریح شد.

رئیس سازمان انرژی اتمی بر همین اساس تصریح کرد: این آمادگی واقعی و حقیقی خواهد بود که البته امیدواریم هیچگاه به این وضعیت نرسیم و امیدواریم مسائل به گونه ای پیش برود که شرایط برگشت پذیری در امر فنی ضرورتی نداشته باشد اما آمادگی آن را داریم.

وی در ادامه با بیان اینکه مذاکرات را بر اساس اعتماد پیش نمی بریم و اینگونه نیست که با خوشبینی مذاکره کنیم، عنوان کرد: اساس بر بی اعتمادی خواهد بود چنانچه مقام معظم رهبری تأکید داشتند تضمین های لازم گرفته شود از این رو توانمندی برای برگشت پذیری وجود دارد که البته نه به حالت پیش از برجام بلکه به شرایطی خیلی بالاتر از پیش از برجام خواهد بود.

رئیس سازمان انرژی اتمی کشور در پایان با بیان اینکه امیدواریم اروپایی ها خروج آمریکا از برجام را جبران کرده و به تعهدات خود عمل کنند، خاطرنشان کرد: اگر تضمین ها داده شود و این اتفاق بیفتد ضرورتی بر برگشت پذیری نداریم در غیر این صورت این آمادگی را داریم که که به شرایطی به مراتب بالاتر از پیش از برجام بازگردیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet