هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
میرزاده نشست امروز کمیسیون آموزش مجلس را تشریح کرد؛

تشکیل کمیته‌ای برای حل معضل کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش/تناقض در آمار کمبود معلم کشور

سرویس کمیسیون ها
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: در نشست امروز مقرر شد کمیته‌ای متشکل از نمایندگان مجلس، وزارت آموزش و پرورش و سازمان برنامه و بودجه ایجاد شود تا کارشناسی‌های لازم برای تعیین معلمان موردنیاز کشور انجام گیرد.
سه‌شنبه 25 اردیبهشت 1397 ساعت 18:08
تشکیل کمیته‌ای برای حل معضل کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش/تناقض در آمار کمبود معلم کشور سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: در نشست امروز مقرر شد کمیته‌ای متشکل از نمایندگان مجلس، وزارت آموزش و پرورش و سازمان برنامه و بودجه ایجاد شود تا کارشناسی‌های لازم برای تعیین معلمان موردنیاز کشور انجام گیرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201804103207472449.jpg تشکیل,کمیته‌ای,برای,حل,معضل,کمبود,نیروی,انسانی,در,آموزش,و,پرورش/تناقض,در,آمار,کمبود,معلم,کشور Icana

سید حمایت میرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح جلسه امروز(25 اردیبهشت ماه) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، گفت: در ابتدای جلسه سوال آقای مقصودی نماینده مرم سبزوار درخصوص مسائل معیشتی فرهنگیان از وزیر آموزش و پرورش مطرح شد که در پی توضیحات آقای بطحایی این نماینده قانع شد.

نماینده مردم گرمی در مجلس شواری اسلامی افزود: در ادامه جلسه کمبود نیروی انسانی آموزش و پرورش با حضور آقای انصاری رئیس سازمان استخدامی کشور، آقای نمکی معاون اجتماعی سازمان برنامه و بودجه و وزیر آموزش و پرورش مورد بررسی قرار گرفت.

وی بیان کرد: کمیسیون آموزش و تحقیقات، وزارت آموزش و پرورش، سازمان برنامه و بودجه و سازمان استخدامی کشور اعداد مختلفی درخصوص کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش ارائه دادند.

سخنگوی کمیسیون آموزش تحقیقات، مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مقرر شد کمیته ای متشکل از نمایندگان مجلس، وزارت آموزش و پرورش و سازمان برنامه و بودجه ایجاد شود تا کارشناسی‌های لازم انجام گیرد و آمار دقیق نیروهای انسانی موردنیاز کشور مشخص گردد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000