آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مطهری قرائت کرد؛

نامه نمایندگان استان گلستان برای یادبود هفدهمین سالگرد حادثه هواپیمای یاک 40

سرویس صحن
نایب رئیس مجلس نامه نمایندگان استان گلستان برای یادبود سالگرد سقوط هواپیمای یاک 40 را قرائت کرد.
چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397 ساعت 11:01
نامه نمایندگان استان گلستان برای یادبود هفدهمین سالگرد حادثه هواپیمای یاک 40 نایب رئیس مجلس نامه نمایندگان استان گلستان برای یادبود سالگرد سقوط هواپیمای یاک 40 را قرائت کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201612104875195266.jpg نامه,نمایندگان,استان,گلستان,برای,یادبود,هفدهمین,سالگرد,حادثه,هواپیمای,یاک,40 Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی مطهری در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 26 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی نامه نمایندگان استان گلستان برای یادبود سالگرد حادثه رخ داده در سال 80 برای وزیر وقت راه و ترابری و همچنین نمایندگان استان گلستان را قرائت کرد.

نایب رئیس مجلس ادامه داد: نمایندگان استان گلستان نامه ای را به هیات رئیسه ارجاع کردند که در آن به حادثه هواپیمای یاک 40 و کشته شدن شهید دکتر دادمان وزیر وقت راه و ترابری و همه نمایندگان استان گلستان در 27 اردیبهشت ماه سال 80 منجر شده بود اشاره کرده اند.

مطهری با بیان اینکه این هواپیما در جنوب ساری سقوط کرده و همه 30 سرنشین آن به دیار باقی شتافته اند، تصریح کرد: جا دارد در هفدهمین سالگرد این حادثه یادی از خادمان صادق ملت در مجلس ششم داشته باشیم.

وی ادامه داد: نمایندگان شهید در این حادثه عبارت از دکتر قندهاری، صادقی، گل، مهندس کوهساری، حسینی، طیار، هزارجریبی پدر نماینده فعلی استان گلستان و همچنین مهندس هولاکو و مهندس دهقان نماینده وقت لنگرود بودند.

نایب رئیس مجلس ضمن آرزوی مغفرت برای حادثه دیدگان حادثه مذکور برای آن ها از خداوند متعال علو درجات را خواستار شد./

پایان پیام

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر