آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوروزی:

اروپایی‌ها در برجام نمی‌مانند/ ایجاد اجماع سیاسی علیه آمریکا دشوار است

سرویس سیاسی
عضو هیات رئیسه کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس گفت: اروپایی‌ها نیز در برجام دوام نخواهند آورد و موضوع دارای اهمیت در این شرایط، حفظ وحدت داخلی در کشور است و باید همگان در مقابل دشمن ایستادگی کرد.
چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397 ساعت 17:33
اروپایی‌ها در برجام نمی‌مانند/ ایجاد اجماع سیاسی علیه آمریکا دشوار است عضو هیات رئیسه کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس گفت: اروپایی‌ها نیز در برجام دوام نخواهند آورد و موضوع دارای اهمیت در این شرایط، حفظ وحدت داخلی در کشور است و باید همگان در مقابل دشمن ایستادگی کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201607106844822033.jpg اروپایی‌ها,در,برجام,نمی‌مانند/,ایجاد,اجماع,سیاسی,علیه,آمریکا,دشوار,است Icana

حسن نوروزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص خروج آمریکا از برجام، اظهار داشت: بر اساس فتوای مقام معظم رهبری، استفاده از سلاح هسته‌ای حرام است و این موضوع مبنای سیاست کلی نظام در قبال فعالیت هسته‌ای را نشان می‌دهد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در خصوص پایبندی ایران به برجام، بیان کرد: حضرت علی (ع) می‌فرمایند، "اگر با دشمنت عهد بستی، مخالفت با وفای به عهدت نکن مگر اینکه دشمن نخواهد"، آمریکا یک طرفه خارج شد و ایران در شرایط حاضر باوجود خوف، هراس، احتیاط و حذر باید نسبت ادامه برجام مقید باشیم.

وی افزود: اروپایی‌ها نیز در برجام دوام نخواهند آورد و موضوع دارای اهمیت در این شرایط، حفظ وحدت داخلی در کشور است و باید همگان در مقابل دشمن ایستادگی کرد.

نوروزی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران در قبال خروج آمریکا از برجام باید اقدامات حقوقی را پیگیری و تلاش کند تا اجماع سیاسی در جهان علیه آمریکا ایجاد شود ولی این کار بسیار دشوار است.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه می دانیم که همه جهان خلف وعده آمریکا در قبال برجام را محکوم می کنند ولی باید توجه داشت که بسیاری از سران کشورهای دنیا تسلیم آمریکا هستند و نمی‌توانند از آمریکا دست بکشند، گفت: البته این موضوع نباید باعث شود که ایران از تلاش دیپلماتیک علیه آمریکا دست بکشد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000