آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سالک کاشانی:

کمیته‌ای در آمریکا برای فلج کردن اقتصاد ایران ایجاد شده است/ بعد از 2 هفته مذاکره با اروپا دولت باید برنامه هسته‌ای را از سرگیری کند

سرویس سیاسی
نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: از روسای اروپا نیز نمی‌توان تضمین گرفت، ولی پس از انجام مذاکرات همه چیز مشخص می‌شود.
چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397 ساعت 17:44
کمیته‌ای در آمریکا برای فلج کردن اقتصاد ایران ایجاد شده است/ بعد از 2 هفته مذاکره با اروپا دولت باید برنامه هسته‌ای را از سرگیری کند نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: از روسای اروپا نیز نمی‌توان تضمین گرفت، ولی پس از انجام مذاکرات همه چیز مشخص می‌شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201605103515723741.jpg کمیته‌ای,در,آمریکا,برای,فلج,کردن,اقتصاد,ایران,ایجاد,شده,است/,بعد,از,2,هفته,مذاکره,با,اروپا,دولت,باید,برنامه,هسته‌ای,را,از,سرگیری,کند Icana

احمد سالک کاشانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره آینده برجام، اظهار داشت: خروج آمریکا از برجام تمام قضیه نیست زیرا مطمئنا هدف آمریکا پس از خروج از برجام، فلج کردن سیستم‌های داخل کشور است؛ می‌توان گفت تنها هدف ایالات متحده آمریکا فلج کردن اقتصاد ایران است تا زمین‌گیر شود که برای تحقق این هدف کمیته‌ای نیز در آمریکا تعیین شده و اعضای آن نیز مشخص است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: نباید اینگونه تصور کنیم که آمریکا پس از خروج از برجام دست روی دست می گذارد، بلکه آن‌ها دشمن ما هستند و همواره طراحی‌های جدیدی را علیه ایران دنبال می‌کنند.

وی افزود: خروج آمریکا از برجام نشان داد که خطوط قرمزی که مقام معظم رهبری در زمینه توافق هسته‌ای تعیین می‌کردند از جمله عدم اعتماد به آمریکا و دروغگویی این کشور، صحیح بوده است.

سالک کاشانی با بیان اینکه مقام معظم رهبری همچنین در مورد مذاکره با اروپایی‌ها نیز فرمودند که به این کشورها اعتمادی ندارند و در مذاکرات آینده این موضوع مشخص خواهد شد مگر آنکه تضمین های سنگین از آن ها گرفته شود، ادامه داد: رهبری معظم انقلاب همین مطلب را در خصوص اوباما نیز بیان کردند و تاکید داشتند که باید از رئیس جمهور آمریکا دست‌خط تضمین گرفته شود.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: از روسای اروپا نیز نمی‌توانند تضمین بگیرند ولی پس از انجام مذاکرات همه چیز مشخص می‌شود.

وی با بیان اینکه در طرح‌های صالحی رئیس سازمان انرژی هسته ای و دولتمردان مرتب بیان شده است که برای آینده فعالیت‌های هسته‌ای ایران طرح‌هایی روی میز قرار دارد که اکنون باید به صورت جامع این طرح‌ها را اعلام کرده‌اند، افزود: بعد از 2 هفته مذاکره با اروپا دولت باید طرح خود را آغاز کند و لازم است سانتریفیوژها با سرعت فعال شوند.

سالک کاشانی ادامه داد: در طول 40 سال گذشته، تحریم‌ها و موانع زیادی برای ایران از سوی دشمنان ایجاد شد ولی قدرت بازدارندگی ایران در ابعاد سیاسی و نظامی افزایش یافت.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: در طول عمر نظام جمهوری اسلامی همواره مشاهده کرده‌ایم که در طول عمر 40 ساله انقلاب اسلامی، تدبیر و قدرت مردم ایران در مقابل فریب و حقه بازی استکبار بین المللی بوده است، وعده خدا پیروزی حق بر باطل است و ان شاء الله پیروز هستیم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر