شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رحیمی:

تحریم مسئولان بانک مرکزی بر فعالیت پولی کشور تاثیر ندارد / حوزه بانکی قائم به اشخاص نیست

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد تحریم مسئولان نمی تواند کشور را دچار اختلال کند زیرا تلاش شده در حد امکان مسیر پولی و بانکی کشورمان با دنیا مدیریت شود و از معاملات دلاری فاصله بگیریم.
جمعه 28 اردیبهشت 1397 ساعت 15:50
تحریم مسئولان بانک مرکزی بر فعالیت پولی کشور تاثیر ندارد / حوزه بانکی قائم به اشخاص نیست عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد تحریم مسئولان نمی تواند کشور را دچار اختلال کند زیرا تلاش شده در حد امکان مسیر پولی و بانکی کشورمان با دنیا مدیریت شود و از معاملات دلاری فاصله بگیریم. http://cdn.icana.ir/d/019/201606100250779755.jpg تحریم,مسئولان,بانک,مرکزی,بر,فعالیت,پولی,کشور,تاثیر,ندارد,/,حوزه,بانکی,قائم,به,اشخاص,نیست Icana

علیرضا رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به تحریم های جدید وزارت خزانه داری آمریکا علیه کشورمان، گفت: باید اذعان کرد پس از خروج آمریکایی ها از توافقنامه برجام، آمادگی لازم برای مواجه با تحریم های جدید در کشور وجود دارد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اگر برجام با حضور اروپایی ها، چین و روسیه تعیین تکلیف شود مسیر کشور مشخص می شود، اظهارکرد: البته انتظار وضع تحریم ها از سوی آمریکایی ها وجود داشت زیرا چندی پیش ترامپ وعده آن را داد و البته باید یادآور شد که در زمان اجرای برجام نیز تحریم ها علیه مسئولان، افراد و حتی شرکت های مختلف از سوی ایالات متحده انجام میشد.

وی ادامه داد: همچنین می توان گفت که قرار دادن نام مسئولان بانک مرکزی ایران و چند شخص حقیقی در لیست تحریم های جدید وزارت خزانه داری آمریکا از پیش دردستورکار ایالات متحده قرار داشت و صرفا با زمان رایزنی مسئولان کشورمان با اروپایی ها تطابق یافته است.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: تحریم اشخاص نمی تواند سیستم های داخل کشور را دچار اختلال کند و باید اذعان کرد که این حوزه قائم به شخص نیست؛ همچنین تلاش شده در حد امکان مسیر پولی و بانکی کشورمان با دنیا مدیریت شود و از معاملات دلاری فاصله بگیریم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: کشورهای دنیا نیز نباید نگرانی از اعمال تحریم داشته باشند زیرا سیستم های پولی کشورها فرای تاثیرگذاری اشخاص است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دفتر کنترل دارایی‌های وزارت خزانه داری آمریکا (OFAC) ولی الله سیف رئیس بانک مرکزی ایران و معاون بخش بین الملل وی را با ادعای حمایت مالی از حزب الله لبنان از طریق سپاه پاسداران مورد تحریم قرار داد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000