هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نانواکناری:

دوتابعیتی‌ها باید مصادره اموال شوند

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه طبق تفحص صورت گرفته تعدادی از مدیران دولتی دوتابعیتی هستند، گفت: حداقل مجازات این افراد این است که سلب مسئولیت شوند.
چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397 ساعت 17:34
دوتابعیتی‌ها باید مصادره اموال شوند عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه طبق تفحص صورت گرفته تعدادی از مدیران دولتی دوتابعیتی هستند، گفت: حداقل مجازات این افراد این است که سلب مسئولیت شوند. http://cdn.icana.ir/d/019/201603109461680680.jpg دوتابعیتی‌ها,باید,مصادره,اموال,شوند Icana

ولی الله نانواکناری درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به بررسی تعداد دوتابعیتی های دولت در مجلس شورای اسلامی گفت: گرین کارت دارها جزء دو تابعیتی ها محسوب نشده و تعریف تابعیت دوگانه مشخص است.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: دوتابعیتی ها آنهایی هستند که ملیت کشور دیگری را پذیرفته باشند که در حال حاضر در حال بررسی این افراد هستیم.

وی افزود: دوتابعیتی ها طبق قانونی که در گذشته وجود داشت باید مصادره اموال شوند اما در حال حاضر به دنبال این هستیم که مدیران دوتابعیتی تعیین تکلیف شوند.

نانواکناری ادامه داد: افرادی که دارای گرین کارت هستند، مشکلی ندارند و فقط دو تابعیتی ها مشکل دارند چرا که دارای دو شناسنامه یا دو پاسپورت هستند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: طبق تفحصی که انجام شد تعدادی مدیر در دولت دو تابعیتی هستند که حداقل مجازات آنها این است که مسئولیتی نداشته باشند البته هنوز این تفحص کامل نشده و در حال بررسی بیشتر هستیم./

گفت و گو از فائزه ظهیری

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر