هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
امیرآبادی به خانه ملت پاسخ داد:

آیا خروج آمریکا از برجام بر اقتصاد ایران تاثیر دارد؟

سرویس اقتصادی
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی بر لزوم برنامه ریزی تیم اقتصادی دولت براساس سیاست های اقتصاد مقاومتی تاکید کرد.
یکشنبه 27 خرداد 1397 ساعت 07:41
آیا خروج آمریکا از برجام بر اقتصاد ایران تاثیر دارد؟ عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی بر لزوم برنامه ریزی تیم اقتصادی دولت براساس سیاست های اقتصاد مقاومتی تاکید کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201603106748548585.jpg آیا,خروج,آمریکا,از,برجام,بر,اقتصاد,ایران,تاثیر,دارد؟ Icana

احمد امیرآبادی فراهانی در گفت ‌و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره تاثیرات اقتصادی خروج آمریکا از برجام گفت:اگر کشورهای اروپایی و چین زیر بار تحریم های آمریکا نروند قطعا خروج امریکا از برجام تاثیری در مسائل اقتصادی و فروش نفت ندارد.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی ادامه داد:قبل از برجام، قطعنامه های شورای امنیت پشتوانه تحریم های علیه ایران بود و به نوعی این موضوع باعث شده بود تا چینی ها و روس ها  نشان دهند که به قطعنامه ها عمل می کنند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران باید بعد از خروج امریکا از برجام به نحوی عمل کند که آمریکا در انزوا قرار بگیرد، کما اینکه این موضوع کار سختی است به دلیل اینکه بسیاری از کشورهای منطقه از هر لحاظ به آمریکا وابسته شده اند.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی یادآور شد: تیم اقتصادی دولت باید براساس نسخه اقتصادی مقاومتی، اقتصاد کشور را رو به جلو  ببرد و نباید فراموش کرد دنیا فقط آمریکا نیست و با بسیاری از کشورهای جهان می توان ارتباط اقتصادی و سیاسی برقرار کرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000