هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سلیمی تاکید کرد:

اولویت انتخاب بازیکنان برای تیم ملی فوتبال باید لیگ داخلی باشد نه لژیونر بودن

سرویس فرهنگی
عضو فراکسیون ورزش مجلس معتقد است باید اولویت انتخاب بازیکنان تیم ملی فوتبال توسط کی‌روش لیگ داخلی باشد تا بازی در لیگ داخلی کشور برای بازیکنان توجیه داشته باشد.
جمعه 28 اردیبهشت 1397 ساعت 11:47
اولویت انتخاب بازیکنان برای تیم ملی فوتبال باید لیگ داخلی باشد نه لژیونر بودن عضو فراکسیون ورزش مجلس معتقد است باید اولویت انتخاب بازیکنان تیم ملی فوتبال توسط کی‌روش لیگ داخلی باشد تا بازی در لیگ داخلی کشور برای بازیکنان توجیه داشته باشد. http://cdn.icana.ir/d/019/201611104494729728.jpg اولویت,انتخاب,بازیکنان,برای,تیم,ملی,فوتبال,باید,لیگ,داخلی,باشد,نه,لژیونر,بودن Icana

 اصغر سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت آماده‌سازی تیم ملی فوتبال در آستانه جام جهانی، گفت: اگرچه اکنون و در آستانه جام جهانی زمان انتقاد نیست اما باید واقع‌بینانه بررسی شود چرا سطح بازی‌های تدارکاتی تیم ملی به این حد پایین است.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید اولویت انتخاب بازیکنان تیم ملی توسط کی‌روش لیگ داخلی باشد تا حضور در لیگ داخلی کشور برای بازیکنان توجیه داشته باشد، تصریح کرد: تیم ملی جمهوری اسلامی  ایران در شرایطی مسافر جام جهانی است که ما  تدارکات مناسبی برای  بازی با بزرگان در جام جهانی نداشته‌ایم و این درحالی است که نباید به جهت اینکه گروه ایران در مسابقات جام جهانی دشوار است، از پیش بازنده باشیم و تدارک مناسبی برای حضور درجام جهانی نداشته باشیم.

وی ادامه داد: جام جهانی فوتبال می‌تواند موجبات رشد فوتبال کشور را مهیا کند بنابراین نباید در آستانه حضور در جام جهانی از ظرفیت‌های داخلی غافل ماند.

سلیمی تصریح کرد: جام جهانی رویدادی است که در آن تمام تیم‌های حاضر در این مسابقات با بهترین تدارک لازم حضور می‌یابند، بنابراین جا دارد که  تیم ملی ایران با تمام ظرفیت در این مسابقات  حضور  بعمل آورد تا شاهد  حضور موفقیت آمیز در جام‌جهانی باشیم.

عضو فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه انگیزه حضور و فعالیت در لیگ داخلی با گلچین تیم ملی از بازیکنان شاغل خارجی از بین می‌رود، یادآورشد: بازی‌های تدارکاتی تیم ملی در قواره بازی با بزرگان جهان نیست./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000