هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سلیمی:

تحریم سیف بر مباحث اقتصادی تاثیر نخواهد گذاشت/تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی راه برون‌رفت از وضع کنونی

سرویس سیاسی
سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس اعتقاد دارد تحریم رییس بانک مرکزی تاثیر زیادی بر مباحث اقتصادی نخواهد گذاشت اما تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی راه برون رفت از وضعیت کنونی است.
جمعه 28 اردیبهشت 1397 ساعت 13:40
تحریم سیف بر مباحث اقتصادی تاثیر نخواهد گذاشت/تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی راه برون‌رفت از وضع کنونی سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس اعتقاد دارد تحریم رییس بانک مرکزی تاثیر زیادی بر مباحث اقتصادی نخواهد گذاشت اما تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی راه برون رفت از وضعیت کنونی است. http://cdn.icana.ir/d/019/201611104442930067.jpg تحریم,سیف,بر,مباحث,اقتصادی,تاثیر,نخواهد,گذاشت/تحقق,سیاست‌های,اقتصاد,مقاومتی,راه,برون‌رفت,از,وضع,کنونی Icana

اصغر سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  در خصوص تحریم های جدید وزارت خزانه داری آمریکا علیه مسئولان بانک مرکزی و چند شخصیت حقوقی، گفت: ترامپ مدت زیادی است که بدنبال اعمال تحریم های ظالمانه علیه ملت ایران است و این امر در مدت حضور آمریکایی ها در برجام نیز رخ داد.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: تحریم های ثانویه ایالات متحده نیز ظرف مدت 90 و 180 روز دیگر نسبت به کشورمان اعمال خواهد شد و این مهم در حالیست که تحریم های دیگر نیز دردستورکار این کشور قرار گرفته است.

وی ادامه داد: تحریم رییس بانک مرکزی تاثیر زیادی بر مباحث اقتصادی نخواهد گذاشت اما اگر ایالات متحده بدنابل تحریم مجموعه بانک مرکزی باشد امکان بروز اختلال در امرو وجود دارد از این رو مسئولان کشورمان باید تلاش کنند و سناریوهای مختلفی را برای مواجه به هرگونه تحریم درنظر بگیرند.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: بر این اساس به نظر می رسد برای مقابله جدی با تحریم ها و اقدامات ضد ایرانی ایالات متحده، مسئولان باید به دنبال تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی باشند زیرا راه برون رفت از وضعیت کنونی تلقی می شود.

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: هم اکنون اقتصاد کشور بر مبنای فروش نفت است و اگر این مهم مورد تحریم قرار بگیرد امکان بروز اختلالاتی در حوزه پولی وجود دارد از این رو باید از اقتصادی تک محصولی جدا شویم تا تحریم ها نیز دیگر بر کشورمان اثر نگذارد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط