شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
اکبریان:

ورزش بانوان نیازمند توجه ویژه است

سرویس استان ها
نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: ورزش بانوان نیازمند توجه ویژه است تا بتواند به جایگاه اصلی خود دست یابد.
چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397 ساعت 18:59
ورزش بانوان نیازمند توجه ویژه است نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: ورزش بانوان نیازمند توجه ویژه است تا بتواند به جایگاه اصلی خود دست یابد. http://cdn.icana.ir/d/019/90641.jpg ورزش,بانوان,نیازمند,توجه,ویژه,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عزیز اکبریان در مراسم تجلیل از برترین‌های فوتبال استان البرز که در سالن شهدای دانشگاه کشاورزی برگزار شد، اظهار کرد: در ابتدا انتخاب آقای بیک وردی را به سمت ریاست هیئت فوتبال استان تبریک می‌گویم.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی، ابراز امیدواری کرد با تلاش اهالی فوتبال این رشته پرطرفدار به جایگاه اصلی خود در کشور برسد.

وی با اشاره به اینکه باید برای استان تلاش کنیم تا در همه حوزه‌ها به جایگاه خود برسد، گفت: باید از امکانات موجود برای نیل به اهداف استفاده کنیم.

اکبریان ابراز تأسف کرد و گفت: سرانه ورزشی استان البرز پایین است باید برای بالا بردن سرانه تلاش کنیم.

وی در بخش دیگری ضمن تقدیر از سپاه استان، گفت: یک اتفاق خوب برای ورزش البرز ساخت اماکن ورزشی توسط سپاه پاسداران است که در چند سال اخیر مورد بهره‌برداری اهالی ورزش استان قرارگرفته است.

به گزارش مهر، نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: مهم‌ترین اتفاق فوتبالی البرز قهرمانی تیم فوتسال بانوان بود که امیدوارم این روند ادامه داشته باشد، باید نگاه ویژه‌ای به ورزش بانوان شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000