هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
برومندی مطرح کرد:

وزارت اطلاعات با پایش قوی مانع بکارگیری مدیران دوتابعیتی شده/تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) قابل تقدیر است

سرویس سیاسی
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: وزارت اطلاعات با حساسیت و پایش قوی مانع از بکارگیری مدیران دوتابعیتی در مشاغل حساس دولتی و حتی مشاغل حساس بخش خصوصی شده است.
پنج‌شنبه 27 اردیبهشت 1397 ساعت 11:52
وزارت اطلاعات با پایش قوی مانع بکارگیری مدیران دوتابعیتی شده/تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) قابل تقدیر است نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: وزارت اطلاعات با حساسیت و پایش قوی مانع از بکارگیری مدیران دوتابعیتی در مشاغل حساس دولتی و حتی مشاغل حساس بخش خصوصی شده است. http://cdn.icana.ir/d/019/201606100553083732.jpg وزارت,اطلاعات,با,پایش,قوی,مانع,بکارگیری,مدیران,دوتابعیتی,شده/تلاش,سربازان,گمنام,امام,زمان,(عج),قابل,تقدیر,است Icana

محمد مهدی برومندی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در پی انتشار گزارش منتشر شده در خصوص گزارش تحقیق و تفحص از دو تابعیتی ها، گفت: با توجه به ارائه گزارش هیات تحقیق و تفحص از وضعیت افراد دوتابعیتی، تناقض هایی در واقعیت و گزارش منتشر شده وجود دارد که در واقع وزارت اطلاعات نیز اعتراضی نسبت به این مسئله داشته است.

نماینده مردم مرودشت در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: بر هیچ فردی پوشیده نیست که سربازان گمنام امام زمان (عج) تلاش مضاعفی داشته اند برای حفظ امنیت کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران که شایسته تقدیر است.

وی با اشاره به اینکه وزارت اطلاعات همواره ارتباطات خوب و تنگاتنگی با کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس داشته و همین امر سبب شده اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران به نحو شایسته ای پیگیری شود، ادامه داد: بر این اساس باید اذعان کرد با توجه به اینکه همه گزارش به طور کامل منتشر نشده است، اعتراض وزارت اطلاعات صحیح بود.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: هیات تحقیق و تفحص اعلام کرده طی دو سال گذشته از 19 حوزه استعلام شده که سوابق  تعداد 210 نفر مبنی بر دوتابعیتی بوده اما واقعیت این است که تعداد 210 نفر مدیر دو تابیعتی در دولت وجود ندارد و این تعداد مربوط به افرادی است که برای بکارگیری استعلام شده بودند و وزارت اطلاعات با حساسیت بسیار زیاد و پایش قوی مانع از این افراد در مشاغل حساس دولتی و حتی مشاغل حساس بخش خصوصی شده است.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه باید اذعان کرد پایش های وزارت اطلاعات همواره مانع حضور دوتابعیتی شده است، خاطرنشان کرد: وزارت اطلاعات نسبت به چنین مسائلی حساس بوده و زحمات این وزارتخانه شایسته تقدیر است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار