هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
قربانی:

شورای اقتصاد قیمت چای را واقعی تعیین کند/ نوسازی باغات چای با  تزریق درآمد تعرفه واردات بر بدنه تولید داخلی

سرویس استان ها
نماینده مردم آستانه اشرفیه درمجلس با بیان اینکه شورای اقتصاد قیمت چای  را واقعی تعیین کند،گفت:نوسازی باغات چای با  تزریق درآمد تعرفه واردات بر بدنه تولید داخلی امکان پذیر است.
جمعه 28 اردیبهشت 1397 ساعت 12:57
شورای اقتصاد قیمت چای را واقعی تعیین کند/ نوسازی باغات چای با  تزریق درآمد تعرفه واردات بر بدنه تولید داخلی نماینده مردم آستانه اشرفیه درمجلس با بیان اینکه شورای اقتصاد قیمت چای  را واقعی تعیین کند،گفت:نوسازی باغات چای با  تزریق درآمد تعرفه واردات بر بدنه تولید داخلی امکان پذیر است. http://cdn.icana.ir/d/019/201712101181056391.jpg شورای,اقتصاد,قیمت,چای,را,واقعی,تعیین,کند/,نوسازی,باغات,چای,با ,تزریق,درآمد,تعرفه,واردات,بر,بدنه,تولید,داخلی Icana

 محمدحسین قربانی درگفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت بازار چای در گیلان،گفت:چای یکی از محصولات استراتژیک و با کیفیت این مرزو بوم است که نیازمند توجه  و حمایت ویژه دولتی است؛اما متاسفانه بی توجهی به تولید چای کشاورزان را به شدت نه تنها متضرر کرده است بلکه شاهد حجم کاهش  تولیدات چای  نیز در کشور هستیم.

 نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:خودکفایی در صنعت چای  با مدیریت بهینه  اجرایی می شود؛اما باید به این نکته تاکید کرد که  صنعت چای قطعا یک ریال هم به کمک دولت نیاز ندارد.

قربانی افزود: تعرفه و واردات چای اگر با محورهای  اصولی  اقصادی مدیریت شود،می‌توان به سادگی صنعت چای را رونق بخشید و این در  حالی است که با حذف مافیا  از  صنعت چای می توان  صنعت چای  و باغات چای گیلان  را به نحو مطلوب نوسازی  کرد.

وی ادامه داد:رهاکردن باغات چای و تمایل به ویلاسازی نشانه عدم حمایت  از تولید چای در استان گیلان  است؛بنابراین ما انتظار داریم شورای اقتصاد قیمت واقعی چای را  تعیین کند تا اقتصاد تولید کنندگان جان بگیرد.

قربانی تصریح کرد:یک کیلو چاى داخلى سه هزار تومان و یک کیلو چاى خارجى سی هزارتومان است و این درحالی است که  با نوسازی باغات چای می توان تولید داخلی را رونق بخشید؛درصورتیکه می توان با محل درآمد از تعرفه های وارداتی به سادگی باغات چای را  نوسازی کرد.

عضوکمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه شورای اقتصاد قیمت چای را واقعی تعیین کند،یادآورشد:نوسازی صنعت چای با  تزریق درآمد تعرفه واردات بر بدنه تولید داخلی امکان پذیر است./

پایان پیام

 

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000