شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
صالحی عمران در گفت‌وگو با خانه ملت:

دانشگاه فنی و حرفه‌ای 6 سال پیش به وزارت علوم منتقل شد

سرویس فرهنگی
رئیس دانشگاه فنی‌و‌حرفه‌ای درخصوص خبرهایی مبنی بر انتقال دانشگاه فنی و حرفه‌ای به وزارت علوم، گفت: این امر 6 سال پیش انجام شده است.
جمعه 28 اردیبهشت 1397 ساعت 16:30
دانشگاه فنی و حرفه‌ای 6 سال پیش به وزارت علوم منتقل شد رئیس دانشگاه فنی‌و‌حرفه‌ای درخصوص خبرهایی مبنی بر انتقال دانشگاه فنی و حرفه‌ای به وزارت علوم، گفت: این امر 6 سال پیش انجام شده است. http://cdn.icana.ir/d/019/201801105180200512.jpg دانشگاه,فنی,و,حرفه‌ای,6,سال,پیش,به,وزارت,علوم,منتقل,شد Icana

ابراهیم صالحی عمران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درخصوص خبرهایی مبنی بر انتقال دانشگاه فنی و حرفه‌ای به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، گفت: درحال حاضر دفتر بخشی یعنی واحد تصمیم‌گیرنده مسائل بودجه‌ای و مالی این دانشگاه زیر نظر آموزش‌های فنی و حرفه‌ای وزارت آموزش و پرورش است.

وی افزود: با نامه‌ها و پیگیری‌های انجام شده و به دستور آقای نوبخت رئیس سازمان برنامه و بوجه مقرر شد که دفتر بخشی دانشگاه فنی و حرفه‌ای از آموزش و پرورش به وزارت علوم منتقل شود؛ در واقع براساس مذاکرات انجام شده بخش مربوط به مسائل مالی این دانشگاه به آموزش عالی منتقل می‌گردد.

وی خاطرنشان کرد: هر سازمان و وزارتخانه‌ای در سازمان برنامه و بودجه دفتر بخشی مختص خود دارد؛ وزارت علوم نیز دفتر بخشی به نام دفتر آموزش عالی درسازمان برنامه و بودجه دارد.

رئیس دانشگاه فنی‌و‌حرفه‌ای با بیان اینکه در حال حاضر دانشگاه فنی و حرفه‌ای زیر نظر وزارت علوم است، ادامه داد: 6 سال پیش که دانشگاه فنی و حرفه‌ای به وزارت علوم منتقل شد تغییری در دفتر بخشی این دانشگاه صورت نگرفت و این بخش در آموزش و پرورش ماند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000