سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
امیر عبداللهیان در دیدار با تعدادی از اندیشمندان و صاحب نظران غربی:

رویکرد سیاسی تنها راه حل برون‌رفت از بحران در یمن و بحرین است

سرویس بین الملل
دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بحران یمن فاجعه انسانی است، گفت: رویکرد سیاسی تنها راه حل برای برون رفت از بحران در یمن و بحرین است.
پنج‌شنبه 27 اردیبهشت 1397 ساعت 20:39
رویکرد سیاسی تنها راه حل برون‌رفت از بحران در یمن و بحرین است دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بحران یمن فاجعه انسانی است، گفت: رویکرد سیاسی تنها راه حل برای برون رفت از بحران در یمن و بحرین است. http://cdn.icana.ir/d/019/201609109933955977.jpg رویکرد,سیاسی,تنها,راه,حل,برون‌رفت,از,بحران,در,یمن,و,بحرین,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، امیر عبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی با تعدادی از اندیشمندان و صاحب نظران غربی و آمریکایی شرکت کننده در کنفرانس بین‌المللی افق نو دیدار کرد.

امیر عبداللهیان با انتقاد از نقض برجام توسط ترامپ و خروج آمریکا از یکی دیگر از توافقات بین‌المللی، عدم پایبندی واشنگتن به تعهدات خود را مغایر با صلح و ثبات در جهان توصیف نمود .

دستیار ویژه رئیس مجلس در این نشست اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران با توجه به تجارت گذشته از ابتدا نسبت به پایبندی آمریکا به تعهداتش بی‌اعتماد بود و روشن است که سیاست آمریکا تداوم بحران‌افزایی ، بی ثباتی و ناامنی در منطقه است

دبیرکل کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتقاضه فلسطین در این دیدار با تشریح اوضاع منطقه، نقش مخرب آمریکا و برخی متحدین در ایجاد و حمایت مالی و لجستیکی از تروریست ها را عامل اصلی بی ثباتی و ناامنی در منطقه دانست.

وی با بیان اینکه بحران یمن فاجعه انسانی است، بیان کرد: این کشور با تهاجم مشترک آمریکا و عربستان به مردم مظلوم و بیگناه یمن وارد سال چهارم مقاومت ارتش و مردم یمن شده است؛ رویکرد سیاسی تنها راه حل برای برون رفت از بحران در یمن و بحرین است.

در این دیدار تحلیل گران غربی و آمریکایی ضمن تشریح دیدگاه های خود ، اقدام آمریکا در نقض عهدهای بین‌المللی، سیاست جنگ طلبانه ترامپ و حمایت‌های کاخ سفید از رژیم جعلی صهیونیستی را نمودند .

شرکت کنندگان آمریکایی و غربی حاضر در ملاقات اقدام آمریکا در انتقال سفارت به بیت المقدس و جنایات صهیونیست‌ها را محکوم نمودند و بر تبعات خطیر آن تاکید کردند.

امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان ضمن تبیین اقدامات مهم جمهوری اسلامی ایران و متحدین در خرد کردن استخوان‌های تروریسم و داعش در منطقه، تاکید کرد: زمان به نفع رژیم صهیونیستی نیست آینده نزدیک اثبات می‌کند که مقاومت فلسطین اجازه بقای سفارت آمریکا در بیت‌المقدس را نخواهد داد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000