هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بت کلیا با اشاره به خروج آمریکا از برجام:

ایران باید روابط دیپلماتیک خود را با سایر کشورها ادامه دهد/ ترامپ به خروج از معاهدات بین‌المللی عادت کرده است

سرویس سیاسی
نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی در مجلس گفت: آمریکا از یک معاهده بین المللی خارج شده و این رفتار برای ترامپ تبدیل به عادت شده زیرا از معاهده آب و هوایی پاریس نیز خارج شده است.
جمعه 28 اردیبهشت 1397 ساعت 17:00
ایران باید روابط دیپلماتیک خود را با سایر کشورها ادامه دهد/ ترامپ به خروج از معاهدات بین‌المللی عادت کرده است نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی در مجلس گفت: آمریکا از یک معاهده بین المللی خارج شده و این رفتار برای ترامپ تبدیل به عادت شده زیرا از معاهده آب و هوایی پاریس نیز خارج شده است. http://cdn.icana.ir/d/019/76958.jpg ایران,باید,روابط,دیپلماتیک,خود,را,با,سایر,کشورها,ادامه,دهد/,ترامپ,به,خروج,از,معاهدات,بین‌المللی,عادت,کرده,است Icana

یوناتن بت کلیا در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص خروج آمریکا از برجام، اظهار داشت: ترامپ در 500 روز ریاست جمهوری خود اقدام مثبتی را در خصوص برجام انجام نداد که از آن طریق، برای ایران مفید باشد و می‌توان گفت توافق هسته‌ای هیچ تاثیر مثبتی برای ایران نداشت و اکنون با خروج آمریکا نیز فاجعه‌ای رخ نداده است.

نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در طول عمر 40 ساله انقلاب اسلامی، ایران همواره از سوی دشمنان تحریم بوده ولی تا امروز توانسته‌ا‌‌یم مقاومت کنیم و متحد باشیم.

وی با بیان اینکه همه ادیان رسمی و اقوام در ایران با صمیمیت خاصی در کنار همدیگر زندکی می‌کنند، افزود: اگر اتفاقی برای ایران رخ بدهد همه مردم تبدیل به ید واحدی می‌شوند که اختلافات را کنار گذاشته و در مقابل دشمنان می‌ایستند.

بت کلیا با بیان اینکه دولت باید مقاوم‌تر از گذشته حرکت کند، ادامه داد: تیم مذاکره کننده ایران در مقابل 6 کشور جهان ایستاد و به بسیاری از خواسته‌های خود نیز رسید و حتی در مذاکرات فریاد زدند که هیچ گاه اجازه نمی‌دهند طرف‌های مقابل یک ایرانی را تهدید کند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: درخواست من از مسئولان نظام و همه قوا این است که با قاطعیت بیشتری با همه کشورهای جهان روابط دیپلماتیک را پیگیری کنند، زیرا می‌توانیم نظر کشورهای جهان را جلب کرده و از حقوق ملت ایران دفاع می‌شود.

وی افزود: آمریکا از یک معاهده بین المللی خارج شده و این رفتار برای ترامپ تبدیل به عادت شده زیرا از معاهده آب و هوایی پاریس نیز خارج شد، این شرایط نشان می‌دهد که آمریکا به هیچ عهدنامه‌ای وفادار نیست، حق قانونی ایران شکایت از آمریکا است تا از این مسیر صدای فریاد خود را به گوش جهانیان برسانیم.

نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی در مجلس شورای اسلامی گفت: از طریق سازمان ملل و شورای امنیت باید برای تقابل با خروج آمریکا از برجام اقدام کنیم، زیرا ایران بنا بر تاییدات آژانس بین المللی انرژی اتمی به برجام پایبند بوده و اگر پیگیری کنیم، می‌توانیم احقاق حق کنیم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000