هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
امینی فر:

تحریم‌های جدید آمریکا ظرف 90 تا 180 روز اجرایی می‌شوند / آمریکا تلاش می‌کند با ایجاد محدودیت بیشتر ایران را دوباره پای میز مذاکره بکشاند

سرویس سیاسی
نماینده مردم ایرانهشر و سرباز در مجلس، گفت: آمریکا تحریم‌هایی را که امضا کرده ظرف 90 و 180 روز اجرایی می‌شوند و به دنبال این هستند این بار با فشار آوردن به ایران مذاکرات جدیدی را با ایران شروع کنند.
جمعه 28 اردیبهشت 1397 ساعت 14:20
تحریم‌های جدید آمریکا ظرف 90 تا 180 روز اجرایی می‌شوند / آمریکا تلاش می‌کند با ایجاد محدودیت بیشتر ایران را دوباره پای میز مذاکره بکشاند نماینده مردم ایرانهشر و سرباز در مجلس، گفت: آمریکا تحریم‌هایی را که امضا کرده ظرف 90 و 180 روز اجرایی می‌شوند و به دنبال این هستند این بار با فشار آوردن به ایران مذاکرات جدیدی را با ایران شروع کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/201607101962698639.jpg تحریم‌های,جدید,آمریکا,ظرف,90,تا,180,روز,اجرایی,می‌شوند,/,آمریکا,تلاش,می‌کند,با,ایجاد,محدودیت,بیشتر,ایران,را,دوباره,پای,میز,مذاکره,بکشاند Icana

محمد نعیم امینی فرد در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص خروج آمریکا از برجام، اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران باید به دنبال راه حقوقی را در خصوص خروج آمریکا از برجام را ادامه دهد و تلاش کند تا در جهان اجماع سیاسی علیه ایالات متحده ایجاد شود.

نماینده مردم ایرانشهر و سرباز در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: آمریکا عملا در برجام حضور موثری نداشت ولی باید بپذیریم که آمریکا یکی از پایه‌های توافق هسته‌ای را از بین برده، زیرا تعهداتی بر عهده داشت که بدون وفای به آن عهدها از این توافق خارج شد و شرایط جدیدی را به وجود آورده است.

وی افزود: رئیس شورای عالی امنیت ملی نیز بیان کرده است که باید ببینیم اروپایی‌ها به همراه چین و روسیه چگونه در مقابل اقدام آمریکا موضع گیری می‌کنند و تا چه اندازه به موضع‌گیری خود پایبند هستند.

امینی فرد ادامه داد: آمریکا فروش نفت ایران را هدف قرار داده و تحدید مبادلات بانکی ایران را نیز با شدت بیشتری دنبال کند، باید از سوی اروپایی‌ها تضمین دریافت کنیم که شرایط فعلی ادامه پیدا می‌کند، در غیر اینصورت اگر تضمین کافی نداشته باشیم باید اقدامات متقابل را در برجام انجام دهیم.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: چه برجام باشد یا چه نباشد باید نیروهای انقلابی در داخل کشور متحد باشند وهمه نیروهای دلسوز ایران و انقلاب باید اختلاف سلیقه‌ها را در موضوع منافع کلان ملی کنار بگذارند و وفاق ملی داخلی داشته باشیم.

وی افزود: در شرایط اقتصادی، باید به اقتصاد مقاومتی پایبندی اساسی داشته باشیم و زیرا توانمندسازی اقتصادی به همراه وحدت نیروهای انقلابی می‌تواند بهترین پاسخ به آمریکا باشد.

نماینده مردم ایرانهشر و سرباز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکا دست از لطمه زدن به ایران بر نمی‌دارد، گفت: آمریکا تحریم‌هایی را که امضا کرده ظرف 90 و 180 روز اجرایی می‌شوند و به دنبال این هستند این بار با فشار آوردن به ایران مذاکرات جدیدی را با ایران شروع کنند که بنا بر اعلام رسمی سیاست‌های کلان نظام، ایران روی توان دفاعی خود مذاکره نمی‌کند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000