آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کمالی پور:

نتیجه شکستن انحصار سوئیفت توسط اروپایی‌ها چیست؟

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس گفت: اگر انحصار سوئیفت را اروپایی‌ها بشکنند، موجب تقویت این کشورها می‌شود و اقدامات آمریکا را در جهان منزوی می‌کند.
جمعه 28 اردیبهشت 1397 ساعت 15:20
نتیجه شکستن انحصار سوئیفت توسط اروپایی‌ها چیست؟ عضو کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس گفت: اگر انحصار سوئیفت را اروپایی‌ها بشکنند، موجب تقویت این کشورها می‌شود و اقدامات آمریکا را در جهان منزوی می‌کند. http://cdn.icana.ir/d/019/201707106442369947.jpg نتیجه,شکستن,انحصار,سوئیفت,توسط,اروپایی‌ها,چیست؟ Icana

یحیی کمالی پور در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص خروج آمریکا از برجام، اظهار داشت: کشورهای اروپایی ها تاکنون استقلالی از خود در مقابل آمریکا نشان نداده‌اند، امیدواریم یک بار هم که شده اروپایی در سایه استقلال از آمریکا، حرکت منسجمی را در برابر ترامپ نشان دهند.

عضو کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: وادادگی برخی کشورهای اروپایی در مقابل آمریکا، آن‌ها را در عزم خود موفق نخواهد کرد، زیرا بعضا اروپایی‌ها می‌گویند شرکت‌های اروپایی که آمریکا آن‌ها را به دلیل همکاری با ایران تحت فشار قرار می‌دهد را نمی‌توانیم مورد حمایت قرار دهیم تا تحت فشار ایالات متحده قرار نگیرند.

وی افزود: اگر کمیسیون مشترک برجام بدون حضور آمریکا رخ دهد و نتیجه نشست این شود که اروپایی‌ها استقلال داشته باشند، می‌توان به آینده امیدوار بود.

کمالی پور ادامه داد: شرایط اروپایی‌ها با وضعیتی که ایران تلاش می‌کند ایجاد کند تا برجام ادامه یابد، سازگاری ندارد، اگر اروپایی‌ها در مقابل آمریکا مستقل عمل کنند، نتایج بهتری برای ایران حاصل می‌شود.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به اروپایی‌ها خوشبین نیستیم زیرا درصد بالایی از اقتصاد آن‌ها به آمریکا وابسته است، گفت: اگر انحصار سوئیفت را اروپایی‌ها بشکنند، موجب تقویت این کشورها می‌شود و اقدامات آمریکا را در جهان منزوی می‌کند، همچنین منافع اروپایی‌ها در ایران نیز تامین می‌شود و کشورهای طرف قرارداد اروپا نیز نفع می‌برند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000