هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
یوسفیان ملا:

نتایج انتخابات پارلمان عراق تقویت کننده روابط تهران و بغداد خواهد بود/ریاض از نتایج انتخابات عراق راضی نیست

سرویس سیاسی
عضو هیات رئیسه فراکسیون مستقلین مجلس گفت: عربستان برای انتخابات پارلمان عراق تا حد بسیار زیادی سرمایه گذاری کرده بود ولی به نتیجه دلخواه نرسیده است.
شنبه 29 اردیبهشت 1397 ساعت 08:30
نتایج انتخابات پارلمان عراق تقویت کننده روابط تهران و بغداد خواهد بود/ریاض از نتایج انتخابات عراق راضی نیست عضو هیات رئیسه فراکسیون مستقلین مجلس گفت: عربستان برای انتخابات پارلمان عراق تا حد بسیار زیادی سرمایه گذاری کرده بود ولی به نتیجه دلخواه نرسیده است. http://cdn.icana.ir/d/019/49271.jpg نتایج,انتخابات,پارلمان,عراق,تقویت,کننده,روابط,تهران,و,بغداد,خواهد,بود/ریاض,از,,نتایج,انتخابات,عراق,راضی,نیست Icana

عزت الله یوسفیان ملا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص نتایج انتخابات پارلمان عراق، اظهار داشت: به طور کلی نتایج انتخابات پارلمان عراق امیدوار کننده است، زیرا در صدر نتایج اعلام شده روحانیت دیده می‌شود، این در حالی است که مقطعی را به یاد می‌آوریم که آمریکا در عراق حضور داشت ولی مردم امروز بیشترین کرسی پارلمان را به یک روحانی تحصیل کرده می‌دهند و این موضوع را به فال نیک می‌گیریم.

عضو هیات رئیسه فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی بیان کرد: عربستان برای انتخابات پارلمان عراق تا حد بسیار زیادی سرمایه گذاری کرده بود ولی به نتیجه دلخواه نرسیده است.

وی افزود: دولت عراق باید با همه کشورها، حُسن همجواری را رعایت کند و انتظار نداریم که برخورد تندی با عربستان داشته باشد ولی به طور کلی انتخابات به خوبی برگزار شد.

یوسفیان ملا ادامه داد: صحنه انتخابات پارلمان عراق معقول بوده و خدا را شکر می‌کنیم که متولی بهبود شرایط در عراق بوده‌اند، امروز افرادی در عراق پیروز انتخابات شده‌اند که تا حد زیادی در زمان صدام شکنجه شده‌اند و مشکلات زیادی را تحمل کرده‌اند.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم عراق در انتخابات پارلمان این کشور بسیار حساب شده عمل کردند و کارنامه هر جریانی را با دقت به دست آن‌ها دادند، یعنی هر گروهی به اندازه خدمتی که به مردم داشته، کارنامه خود را دریافت کرده است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000