شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رئیس کل دادگستری استان تهران خبرداد:

رسیدگی به شکایت خانواده‌ شهدای حادثه تروریستی علیه آمریکا و عربستان در شعبه ویژه اموربین الملل

سرویس دیگر رسانه‌ها
اسماعیلی از رسیدگی به شکایت خانواده‌ معظم شهدای حادثه تروریستی علیه آمریکا و عربستان در شعبه ویژه اموربین الملل دادگستری تهران خبرداد.
جمعه 28 اردیبهشت 1397 ساعت 20:56
رسیدگی به شکایت خانواده‌ شهدای حادثه تروریستی علیه آمریکا و عربستان در شعبه ویژه اموربین الملل اسماعیلی از رسیدگی به شکایت خانواده‌ معظم شهدای حادثه تروریستی علیه آمریکا و عربستان در شعبه ویژه اموربین الملل دادگستری تهران خبرداد. http://cdn.icana.ir/d/019/51690.jpg رسیدگی,به,شکایت,خانواده‌,شهدای,حادثه,تروریستی,علیه,آمریکا,و,عربستان,در,شعبه,ویژه,اموربین,الملل Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛  غلامحسین اسماعیلی رئیس کل دادگستری استان تهران  در خصوص آخرین وضعیت شکایت خانواده‌ معظم شهدای حادثه تروریستی مجلس و حرم امام خمینی (ره) علیه امریکا و عربستان اظهارکرد: در دادگستری استان تهران شعبه ویژه اموربین الملل تحت عنوان رسیدگی به دعاوی بین الملل وجود دارد که دادخواست این خانواده‌ها در این شعبه تحت رسیدگی است.

وی افزود: دعاوی دیگری از سوی هموطنان علیه دولت آمریکا نیز مطرح می باشد که منتهی به صدور رای گردیده است.
 
به گزارش خبرگزاری میزان، رییس دادگاه انقلاب پیش از این گفته بود که شکات این پرونده و خانواده‌های معظم شهدا، شکایتی علیه آمریکا و عربستان داشتند که در جای خودش مطرح رسیدگی قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000