شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سلیمی:

بین آمریکا و اروپا در حوزه برجام تقسیم کار شده است/ ترامپ نقش پلیس بد و اروپا نقش پلیس خوب را ایفا می‌کنند

سرویس سیاسی
عضو هیات رئیسه کمیسیون شوراهای مجلس با انتقاد از تفکیک بین اتحادیه اروپا و آمریکا در نوع برخورد با برجام گفت: رامپ نقش پلیس بد و اروپا نقش پلیس خوب را ایفا می‌کنند.
شنبه 29 اردیبهشت 1397 ساعت 09:01
بین آمریکا و اروپا در حوزه برجام تقسیم کار شده است/ ترامپ نقش پلیس بد و اروپا نقش پلیس خوب را ایفا می‌کنند عضو هیات رئیسه کمیسیون شوراهای مجلس با انتقاد از تفکیک بین اتحادیه اروپا و آمریکا در نوع برخورد با برجام گفت: رامپ نقش پلیس بد و اروپا نقش پلیس خوب را ایفا می‌کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/201611104494729728.jpg بین,آمریکا,و,اروپا,در,حوزه,برجام,تقسیم,کار,شده,است/,ترامپ,نقش,پلیس,بد,و,اروپا,نقش,پلیس,خوب,را,ایفا,می‌کنند Icana

اصغر سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص خروج آمریکا از برجام، اظهار داشت: از ابتدای انقلاب همواره تحریم‌هایی از سوی آمریکا برای ایران در نظر گرفته شده بود و همیشه ملت ایران توانسته بودند که همه فشارها را پشت سر بگذارند و به نظر من، اقدام اخیر ترامپ موضوع جدیدی نیست.

عضو هیات رئیسه کمیسیون شوراهای مجلس بیان کرد: ترامپ در دوران تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری خود در مورد خروج آمریکا از برجام صحبت کرده بود و این موضوع قطعا منحصر به ترامپ نیست و تفکری پشت آن بوده است، این تفکر حزب جمهوری‌خواه است که به رئیس جمهور فعلی آمریکا دیکته شده است.

وی افزود: ترامپ وابستگی شدیدی به لابی صهیونیستی دارد و به دنبال این است که منافع رژیم صهیونیستی را تامین کند و با انتقال سفارتخانه آمریکا به قدس شریف نشان داد که به دنبال اجرای تعهداتی است که قول اجرای آن را به رژیم صهیونیستی داده است.

سلیمی با بیان اینکه تفکیک بین اتحادیه اروپا و آمریکا در نوع برخورد با برجام را صحیح نمی‌دانم زیرا معتقدم بین ترامپ و کشورهای اروپایی تقسیم کار شده است، ادامه داد: ترامپ نقش پلیس بد و کشورهای اروپایی نقش پلیس خوب را ایفا می‌کنند، از آنجایی که اقتصاد اروپا به آمریکا وابستگی شدیدی دارد، در نهایت اروپا نمی تواند مستقل از آمریکا فعالیتی در راستای حفظ برجام را انجام دهد و هدف آن ها این است که فعالیت هسته‌ای ایران را بین زمین و هوا نگه دارند. در نقشه اروپا و آمریکا این گونه تقسیم کار شده تا ترامپ علیه ایران نعره بکشد و کشورهای اروپایی با زبان دیپلماتیک، زمان را از ایران بگیرند.

نماینده مردم سمیرم در مجلس گفت: برای مقابله با وضعیت موجود باید ترامپ درون خود را سرکوب کنیم زیرا درغیر اینصورت مبارزه با ترامپ بیرونی قطعا سخت خواهد بود؛ ولی اگر وفاق درونی داشته باشیم و بین همه اقشار و قوای سه گانه وحدت و وجود داشته باشد، آمریکا نمی‌تواند به اهدافی که تعیین کرده دست پیدا کند.

سخنگوی کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور در مجلس با اشاره به اینکه ترامپ درون یعنی همان صداهای متفاوتی که از درون کشور شنیده می‌شود، گفت: از ابتدای انقلاب، دروان 8 ساله جنگ تحمیلی و سالهای سازندگی همواره صدای واحدی در کشور شنیده می‌شد ولی رفته رفته صداهای مختلفی به گوش رسید که اکنون نیز اتحاد کامل را شاهد نیستیم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000