هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عزیزی:

روند صدور مجوزهای سرمایه گذاری تسهیل شود

سرویس استان ها
نماینده مردم ابهر و خرمدره در مجلس بابیان اینکه تحقق شعار سال نیاز به تأمین زیر ساخت‌ها برای حضور سرمایه‌گذار داخلی و خارجی دارد، گفت: باید روند صدور مجوزهای سرمایه گذاری تسهیل شود.
یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 ساعت 18:23
روند صدور مجوزهای سرمایه گذاری تسهیل شود نماینده مردم ابهر و خرمدره در مجلس بابیان اینکه تحقق شعار سال نیاز به تأمین زیر ساخت‌ها برای حضور سرمایه‌گذار داخلی و خارجی دارد، گفت: باید روند صدور مجوزهای سرمایه گذاری تسهیل شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201702106413463901.jpg روند,صدور,مجوزهای,سرمایه,گذاری,تسهیل,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد عزیزی با بیان اینکه تحقق شعار سال نیاز به تأمین زیر ساخت‌ها برای  حضور سرمایه‌گذار داخلی و خارجی دارد، افزود: باید روند صدور مجوز تسهیل شود.

نماینده مردم ابهر و خرمدره در مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: متأسفانه روند صدور مجوز در کشور پروسه بسیار طولانی دارد و این امر حضور سرمایه‌گذار را بسیار کند، می‌کند.

وی با تأکید بر اینکه کیفیت کالاها باید قدرت رقابت داشته باشد، ابراز کرد:  سرمایه‌گذار برای اینکه کالای خود را به فروش برساند باید کیفیت کالا را بالا ببرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تأکید کرد: باید اقدامات لازم برای حضور سرمایه‌گذاران در استان زنجان موردتوجه قرار گیرد، چراکه این استان ظرفیت‌های بسیار خوبی در بخش صنعتی دارد.

وی افزود: باید سرمایه‌گذاری در تمام نقاط استان زنجان محقق شود و نگاه تنها به یک منطقه نباشد و همه شهرستان‌های این استان قابلیت توسعه رادارند.

به گزارش مهر، نماینده مردم ابهر و خرمدره در مجلس شورای اسلامی یاد آور شد: خوشبختانه طی دولت تدبیر و امید اقدامات خوبی در بخش سرمایه‌گذاری استان زنجان انجام‌شده است و بسیاری از واحدهای تعطیل وارد چرخه تولید شدند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000