هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
زارع در تشریح جلسه امروز کمیسیون اقتصادی:

مالیات بر آلایندگی خودروها هدفمند می شود

سرویس اقتصادی
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از موافقت اعضای کمیسیون متبوعش با موضوع هدفمندسازی مالیات بر آلایندگی خودروها خبر داد.
سه‌شنبه 1 خرداد 1397 ساعت 17:57
مالیات بر آلایندگی خودروها هدفمند می شود سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از موافقت اعضای کمیسیون متبوعش با موضوع هدفمندسازی مالیات بر آلایندگی خودروها خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/118951.jpg مالیات,بر,آلایندگی,خودروها,هدفمند,می,شود Icana

رحیم زارع در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص جلسه امروز کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: در نشست امروز کمیسیون اقتصادی مجلس موادی دیگر از لایحه اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده با حضور نمایندگان بخش خصوصی، کارشناسان مرکز پژوهش‌های مجلس و مسئولان سازمان امور مالیاتی بررسی شد.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود:موضوع هدفمندسازی مالیات بر آلایندگی خودروها محور نشست امروز کمیسیون اقتصادی بود و نظرات کارشناسی در این خصوص مطرح و بررسی شد.

 نماینده مردم آباده،بوانات و خرم بید در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: اعضای کمیسیون اقتصادی با موادی از لایحه اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده مبنی بر هدفمندسازی مالیات بر آلایندگی خودروها موافقت کردند و مقرر شد مالیات بر آلایندگی مبنی بر برچسب خودروها به تفکیک خودروهای سبک،سنگین و موتور سیکلت اخذ شود.

زارع در پایان یادآور شد:اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس با پیشنهاد دولت مبنی بر وضع نرخ های بالاتر مالیاتی بر خودروهای وارداتی نسبت به خودروهای تولید داخل موافقت کردند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000